Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Ziyaretçilerin Görselleri Tam Görebilmesi XenForo 2.2

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli XenGenTR ailesi, ziyaretçilerin siteye yüklenen görselleri tam boy olarak görebilmesi için kullanıcı gruplarına girip ziyaretçiler (kayıtlı olmayan) kullanıcı grubunu seçtikten sonra: Ekli dosyaları görebilir mi? seçeneğine tıklamanız.

Daha önce ben 2.1 sürümünde aşağıdaki eklentiyi kullanıyordum ama, güncelleme yaptığımda sayfaları (görsel olan sayfaları) boş olarak gösteriyordu. Ugur Ugur abi sağ olsun çözümledi problemi ve hatanın kaynağına değindik.

Güncelleme yaptıktan sonra aynı hatayı alırsanız, mutlaka bu eklenti var mı? Yok mu? Kontrol ediniz.

Saygı, sevgi ve hayvanlar ile kalın.

Resimleri ziyaretçilere tam boy gosteremıyorum bu konuda yardımcı olabılırmısın Ugur Ugur yukarıdakı eklentıden bir sonuc alamadım maalesef. 2.22x ıcın.

ile çözdüm.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.