Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Ziyaretçilerin Ad yazıp yorumlaması

VasY

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
araştırma yaparken böyle bir xenforo sitesi ile karşılaştım... üye değildim konuya yorum yaptım ad girdim sadece hemen yorum yapın altına...

bu olayı test etmediğim için soruyorum... bu ziyaretçilere yorum hakkı verme olayındamı böyle oluyor ? yoksa bu bir eklentimidir ..

örnek ilgili resim... ve bunu kullanan var mı ?

Screenshot_2021-04-17 Bebekler İçin En İyi Diş Jeli Hangisi Anneler .png

üye olmadığım bir site konunu yorum çerçevesi ve direk adımı yazıp yorumumu gönderdim.. bu özelliği kullanan var mı... anlata bilirmi olay nedir..

Nasıl yapılır ? Ziyaretçilerin Ad yazıp yorumlaması

O zaman kullanıcı grubu ayarlarından değil forum ve kategori izinleri ayarlarından istediğin kategoriye yazma izni vereceksin.

Gruplar ve izinler > Kategori ve forum izinleri
Ben kullanıyorum. Ziyaretçiler yorum yazabilir fakat yönetici onayı ile yayınlanır. Eklentiye gerek yok, sadece üye grubu ayarları yeterli.

Ben kullanıyorum. Ziyaretçiler yorum yazabilir fakat yönetici onayı ile yayınlanır. Eklentiye gerek yok, sadece üye grubu ayarları yeterli.
Süpersin yakaladım seni sorayım :D
Ziyaretçilere yorum hakkı verince tüm foruma sırayet ediyor normalde.. şimdi kategori açsam ziyaretçileri o bölüme izinli kılsam.. grup ayarlarında genel anlamda izin verilmediği için... izin verdiğim kategoriye haliyle yorum atamıycak... ilerleyen vakitlerde.. ister bu konu altına ister anlatım olarak başka bir başlıkla ayarların olmasada genel olarak anlatırsanız faydalana bilirim biliriz :)

O zaman kullanıcı grubu ayarlarından değil forum ve kategori izinleri ayarlarından istediğin kategoriye yazma izni vereceksin.

Çözüm

Bunu deniycem :) oması gereken zaten bu .. dedim zaten yapılırda ana ayardaki ziyaretçi izinleri engellemezse tamam teşekkürler

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.