Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Ziyaretci defult temayla karşılanıyor

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

yumiyum77

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum. Dünden beri yaşamış oldugm problem var ve ne yapacagımı bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaş varmı aramızda ? Düzeltmek için nasıl bir yol izleyebilirim? Resimler ile anlatayım sorunumu;

Ziyaretci olarak giriş yapıldıgında defult tema ile karşılanıyo kullanıcı aşagıdaki resimde göstereyim;
image_2020_04_01T17_45_59_286Z.png

Biz bu temayı kullanmıyoruz. Ama dün admin arkadaşlarımdan biri gelen bir güncellemeyi aktif ettikden sonra bu sorunla karşılaşmaya başladık. Güncellemden sonra ziyaretci bu temayı görüyor fakat giriş yapılınca kullandıgımız temaya geçiş yapıyor sitem onuda aşagıdaki resimde belirteyim;

image_2020_04_01T17_46_52_277Z.png

Asıl kullandıgımız tema budur. Sorunu gideremeyince defult temayı kaldırıp sildim fakat defult temayı admin panelimden silmeme ragmen sorun hala devam etmekte onuda göstereyim;

Adsız.png

Gördügünüz gibi defult tema yüklü olmamasına ragmen ziyaretciye defult temam aktif olarak görünüyo. Dedigim gibi dün gelen bir güncellemeyi aktif ettikden sonra böyle oldu. Lütfen konuyla ilgili yapabilecegim bir çözüm yolu varsa yardımcı olacak arkadaşlar beni sevindirirsiniz. TEşekkür ederim şimdiden tekrardan iyi akşamlar diliyorum herkese...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.