Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Yöntem Can Like Verilen Nesnede Çağrılabilir Değil Hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

sat679

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Yöntem Can Like Verilen Nesnede Çağrılabilir Değil Hatası

Siteyi 2.1.4 versiyonuna güncellemeden sonra sürekli bu hatayı alıyorum. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim.
Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum

bozuk.PNG

bozuk2.PNG

Normal.Sitenizi 2.0 dan 2.1 e güncellerken canlike methodu canreact methoduna dönüştü.Temada bulunan şablon eski olduğu için de bu methodu göremedi.Temanız ne ise 2.1 e uygun halini kurunuz.

İlginiz için teşekkür ederim ama; yazdıklarınızı yaptım olmadı. Hatayı almaya devam ediyorum. Tema olarak zaten default tema kullanıyorum, bu tema üzerinde yapılmış tüm değişiklikleri geri aldım yani tema en temel hale geldi ama sorunun çözümüne yeterli olmadı. Başka bir yöntem veya kişi soruna çözümü olan varsa bizimle paylaşırsa memnun olurum.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

İlginiz için teşekkür ederim.
Sorun More Thread Same Category eklentisinden kaynaklanıyormuş. Bu eklentiyi kaldırınca sorun ortadan kalktı.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.