Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Yönlendirme kaldırma

sanalkral

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba kolay gelsın arkadaşlar sitem eskı sıteme yonlendırılmıs durumda bunu cpanel den nasıl kaldırabılırım

Musa hocam suan yonetıcı panelıne gırebıldım sıfreyı degıstırdım dedıklerınızı ordan deneyıp sizlerle paylasacagım

Nameserver girmemişsin :) alan adı yönetici ayarlarına bir bak . Orda bir hata var sanırım..
Erişime kapalı olma nedeni alan adının yönlendirildiği ns'ler .. yönlendirmeyi ne şekilde yaptınız bilmiyorum ama yönlendirme yapılan ns'ler değilmemiş siz bunu normele çevirmej istiyorsanız mevcut kullandığınız alan adının ns'lere yönlendirmeniz gerekiyor.. orda bir problem yok diyorsanız . Açık konuşmak gerekirse bilemiycen.. peki admin panelibe admin.php olarak bağlana biliyormusunuz

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.