Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Yönlendirme kaldırma

sanalkral

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba kolay gelsın arkadaşlar sitem eskı sıteme yonlendırılmıs durumda bunu cpanel den nasıl kaldırabılırım

Konuyu biraz daha açarsanız daha kapsamlı yardımcı olabiliriz. Site taşıma işlemi yaptınız ve yedeği yükledikten sorna eski siteye mi yönleniyor?

Eğer düşündüğüm gibi ise admin paneli seçenekler bölümünde forum url adreslerinizi, MusaPekel hocamın da dediği gibi varsa .htaccess dosyanızda 301 yönlendirmeleri ve son olarak eğer bulunuyorsa cpanelde joker yönlendirmelerinizi kapayın.

evet dedıgınız gıbı tasıma ıslemı sonrası yonlendırme yapıyordu dosyaları arastırdım bulamadım sımdı yonlendırme de yapmıyor ama sıteye erısımde yok malesef ne denesem olmadı

evet dedıgınız gıbı tasıma ıslemı sonrası yonlendırme yapıyordu dosyaları arastırdım bulamadım sımdı yonlendırme de yapmıyor ama sıteye erısımde yok malesef ne denesem olmadı
siteadresi.xyz/install olarak linkine girerek yeniden kurulum yapınız. Ek olarak siteadresi.xyz/admin.php kısmında bilgilerinizi girererk seçenekler kısmında basit ayarlar içerisine girirek eğer site adresi değiştirdiyseniz düzenleneyiniz.

siteadresi.xyz/install olarak linkine girerek yeniden kurulum yapınız. Ek olarak siteadresi.xyz/admin.php kısmında bilgilerinizi girererk seçenekler kısmında basit ayarlar içerisine girirek eğer site adresi değiştirdiyseniz düzenleneyiniz.
çok tesekkur ederım yapamazsam sıze bılgılerı versem bakma şansınız olurmu

siteadresi.xyz/admin.php olarak işlem yapmak ıstedıgımde parolayı kabul etmıyor phpmyadminden şifre değiştirilebilirmi

Madde halinde Bakılması gereken sorunlar
1. Taşıma işleminide eğer farklı bir firma hostinge geçtiyseniz ns ayarlarınızı düzenlediniz mi
2. Sitenizi veritabanı ve dosyalar halinde tam yedekleme alarak sisteme düzgün bir şekilde yüklendimi
3. Veritabanı bilgileriniz src/config.php kısmında düzenleme yapıldım mı.
4. Site Adresiniz değiştiyse siteadresi.xyz/install yaparak yeniden kurulum yapınız ve site adresiniziniz düzeltiniz.
5. Eğer xenforo admin paneline erişiminiz varsa Seçenekler > Basit ayarlar kısmında site adresinizi değiştiriniz.

Bu kısımları kontrol ediniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.