Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Yeni kategori açamıyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü Yeni kategori açamıyorum

Çözüme kavuşmuştur konu:
ioncube 10 kapalıymış. Aldığım host firmasına destekten yazdım ve etkinleştirmelerini söyledim onlarda aktif hale getirdiler. Sorun çözülmüş oldu böylelikle.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim :) özellikle size eTiKeT™ eTiKeT™
Merhaba bu hata bir eklentinin yüklü olması veya silinmiş olmasından kaynaklı. Tüm eklentileri devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz. Hata devam etmesi durumunda yazın bir bakalım.

Merhaba bu hata bir eklentinin yüklü olması veya silinmiş olmasından kaynaklı. Tüm eklentileri devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz. Hata devam etmesi durumunda yazın bir bakalım.
tüm eklentileri kaldırınca oldu ancak bir sorun var

1654627219160.png

tema için gerekli olan bu eklentiyi kaldırınca sayfa bomboş bildiğin beyaz oluyor :D bunu aktif edince hata ile karşılaşıyorum kategori açamıyorum

Çözüme kavuşmuştur konu:
ioncube 10 kapalıymış. Aldığım host firmasına destekten yazdım ve etkinleştirmelerini söyledim onlarda aktif hale getirdiler. Sorun çözülmüş oldu böylelikle.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim :) özellikle size eTiKeT™ eTiKeT™

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.