Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

yeni hostinge geçtim, bir baktım iconlar yok! :(

Çağan Tekin

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
http://turkfederasyonu.org
Merhaba Değerli Xen.Gen.TR Yetkilileri & Sakinleri,

Eskiden kurulu olan XenForo sitemde çok fazla hosting değişikliği yaşadım ve stabil bir hosting edinmeyi başardım fakat şimdiki sıkıntım sitede aşırı derecede hata oluştu.
Örneğin temam gereği şurada ki animasyonun oynaması gerekiyordu: navbar menüdeki kısımların üstüne gelince altını çizme animasyonu:
1601406212472.png Oradaki kırmızı çizgi animasyonlu idi normalde, bunu artık oynatmıyor mesela.

Ayrıca sitedeki çoğu ikon gitti. mesela o navbardaki Cart yazısının yanındaki alışveriş sepeti. Mesela bir şey açınca pop-up gibi, ondan çıkmak için çarpıya basarız ya, onu da kutu olarak gösteriyor örneğin:
1601406332423.png
bu sorunun çözümünü bulmakta çok zorlanıyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Hosting taşıma işlemi sonucu böyle hatalar çıkabiliyor. Sitenizde upgrade çalışması yapın. (/install) Düzelmez ise başka temalarda deneyin, sonuç aynı mı?

taşımadan kaynaklı tam yedenk yüklenmemesimden olabiliyor en son olarak çözüm bulamazsanız yedek alıp tekrar yükleyin protteydrosse protteydrosse hatırlarsan bizim orda veritabanı geri yedek yüklediğimizde ilk yedek yüklemesinde öyle olmuştu.. ikinciye tekrar yedeklemiştin düzeldiydi yanlışım yoksa... sonuçta veritabanını yeniden oluşturmayla taşıma hemen hemen aynı yeniden kurmuş oluyorsun

deneyeceğim hocalarım aklımda bulunur ama açıkçası biraz korkuyorum, ilk yüklediğimde fatal error verdi ilk hostingde çözemedim bu hostinge taşıdım şimdi bu oldu :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.