Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Yeni Gönderiler ve Yeni Konu Aç Butonu ?

Muhittin 13

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım bir hususta sizden yardım isteyeceğim. Ekte verdiğim Yeni Gönderiler ve Yeni konu Aç Butonlarını kaldırmak istiyorum. Dillerden arartop tamamen siliyorum fakat sadece yazı siliniyor iconlar kalıyor. yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim
Untitled-1.png

Nasıl yapılır ? Yeni Gönderiler ve Yeni Konu Aç Butonu ?

Merhaba,

Yanlış işlem yapıyorsunuz. Dil alanı ile hiçbir ilgisi yok o alanın. Kullandığınız temanın extra.less şablonuna aşağıdaki kodları ekleyiniz.

Less:
[data-template="forum_list"] {
    .p-title-pageAction {
        display: none;
    }
}
Merhaba,

Yanlış işlem yapıyorsunuz. Dil alanı ile hiçbir ilgisi yok o alanın. Kullandığınız temanın extra.less şablonuna aşağıdaki kodları ekleyiniz.

Less:
[data-template="forum_list"] {
    .p-title-pageAction {
        display: none;
    }
}

Çözüm
Farklı fikirler için ;

Verdiğiniz bilgi için teşşekür ederim. yağtığımda yazı gitti bloğu kaldı bunu nasıl kaldırabilirim. Screenshot_5.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.