Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Yaş 35 Yolun Yarısı! Doğum Günü Konum

Tefo bize yetişiyorsun 😂 nice senelere kardeşim

Mutlu seneler diliyorum. Göreceksiniz bundan sonrası öyle hızlı geçecek ki şaşıracaksınız ;)

Doğum günün kutlu olsun abim nice mutlu sağlıklı yaşlara 🎂
Çok teşekkür ederim kardeşim, hep birlikte inşallah :)

doğum günün kutlu olsun ne yarısı daha çıtır delikanlısın 🎂
İnan öyle hissediyorum :D bu konuda mütevazi olamayacağım sanırım :)

Doğum günün kutlu olsun abi :)
Çok teşekkür ederim kardeşim, eksik olma sağ olasın var olasın :)

Tefo bize yetişiyorsun 😂 nice senelere kardeşim
Çok teşekkür ederim üstadım, bence yerinizde durun artık geliyorum :D

Mutlu seneler diliyorum. Göreceksiniz bundan sonrası öyle hızlı geçecek ki şaşıracaksınız ;)
Çok teşekkür ederim sağ olun, var olun. İnanın her yaş çok hızlı geçiyor, benim yaşımın ilerlemesi önemli değilde annem babam yaşlanıyor o zoruma gidiyor.

Eyvallah :) Tevfik yeni yaşının sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileklerim ile nice yıllara 🎉🎉🎉

nice yıllara Tevfik Tevfik kardeşim Allah hayırlı ömürler nasip etsin! sağlıkla ailen ile birlikte yaşlanman dileğiyle...

35 yolun yarısı ise biz yolun sonuna mı geldik :D

Şaka bir yana sağlıkla birlikte nice yaşlara. 🎂
Çok teşekkür ederim abi, bizler hâlen genç kategorisinde yerimizi alıyoruz, ihtiyar olan Ugur Ugur abi :D

Gecikmelide olsa, Doğum günün kutlu olsun yaşdaş🙂
Çok teşekkür ederim hocam eksik olmayın :)

Eyvallah :) Tevfik yeni yaşının sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileklerim ile nice yıllara 🎉🎉🎉
Çok teşekkür ederim abi hep birlikte nice yıllara olur inşallah

nice yıllara Tevfik Tevfik kardeşim Allah hayırlı ömürler nasip etsin! sağlıkla ailen ile birlikte yaşlanman dileğiyle...
Çok teşekkür ederim hocam sağ olun, eksik olmayın hep birlikte inşallah

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.