Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Yaş 35 Yolun Yarısı! Doğum Günü Konum

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli XenGenTR ailesi,

Bugün itibari ile 35. yaşıma ayak bastım, tüm içtenliğimle söylüyorum sizleri tanımak çok mutlu etti beni. Üyeliğimde 6. yıla yaklaşırken çok güzel abiler, kardeşler kazandım. Her birinize sonsuz teşekkür ediyorum.

Ugur Ugur abimin hiçbir zaman desteğini unutmam, unutamam. Benim için yeri bambaşkadır. Nasip olursa bir gün görüşeceğiz, aramız yakın mesafe sayılır :)

netr0n netr0n ve eTiKeT™ eTiKeT™ abilerimin sadece XenForo konusunda değil, vBulletin konusunda da geçmiş yıllarda desteklerini unutmam. O dönemler ücretli forum yazılımında alternatif yok idi ve en iyisi vBulletin idi. Ve yine binlerce insana yardımcı oldular, hiçbir zaman yok sayılamaz.

Garfield Garfield abim sağ olun hiçbir zaman sohbetini kesmedi, son dönemlerde işlerinin yoğunluğundan dolayı pek konuşamasakta asla esgeçemem teşekkür konusunda.

Apyazılım Apyazılım çok değerli bir kardeşim, kalbi güzel kardeşim herkese yardımcı olmaya çalışıyor ve herkese el uzatıyor. Bu inkar edilemez bir gerçektir. Ali ile aynı zamanda sohbetimiz başkadır.

Lim10Ata Lim10Ata hocamı esgeçmek olmaz, XenGenTR ve bizlere desteği oluyor. Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Ayrıca Kreathex Kreathex kardeşime teşekkür ederim TFC verdiği desteklerden dolayı.

Doğduğum gün biraz duygusallaşıyor olabilirim. Ölümü unutmuyorum fakat çok garip bir hissiyatla bugün daha çok hatırlıyorum. İsmini sayamadığım var ise hakkını helal etsin. İyi ki varsınız, iyi ki varsın XenGenTR

Saygılarımla.
Yaş 35, yolun yarısı.

Son düzenleme:
Yeni yaşın kutlu olsun güzel insan, sevdiklerinle beraber mutlu, huzur ve sağlık dolu yıllar dilerim.

Yaş gününüzü tebrik eder, sevdiklerinizle birlikte nice yılları doyasıya gönlünüzce yaşamanızı temenni ederim

Yeni yaşınızda sağlık, huzur ve mutluluk sizi bulsun abi doğum gününüzü kutllarım. Sağlıcakla kalın

Doğum günün kutlu olsun Tefoo.

Yaş gününüzü tebrik eder, sevdiklerinizle birlikte nice yılları doyasıya gönlünüzce yaşamanızı temenni ederim
Çok teşekkür ederim hocam sağ olun, var olun. Hep birlikte nice mutlu yıllar olsun.

Doğum günün kutlu olsun abim nice mutlu sağlıklı yaşlara 🎂

doğum günün kutlu olsun ne yarısı daha çıtır delikanlısın 🎂

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.