Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? [ YARDIM TALEBİ ] Kayıt Ol Gİriş Yap Tuşu Url Aktarımı

BerkayBE__

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar Forum üzerindeki kayıt ol ve giriş yap tuşlarını başka bir urlye aktarmak istiyorum acaba nasıl yapa bilirim

Nasıl yapılır ? [ YARDIM TALEBİ ] Kayıt Ol Gİriş Yap Tuşu Url Aktarımı

Merhabalar, PAGE_CONTAINER şablonunda aşağıdaki kodları bulup işlem yapabilirsiniz. HTML bildiğinizi varsayarak detaya girmiyorum {{ link('login') }} ve {{ link('register') }} alanlarına link gireceksiniz tabi bu kodda bazı temizlikler de yapmanız gerekiyor nedir o? data-xf-click="overlay" bunları kaldırmanız lazım yoksa popup çalışacaktır.

HTML:
<a href="{{ link('login') }}" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--textual p-navgroup-link--logIn"
   data-xf-click="overlay" data-follow-redirects="on">
    <span class="p-navgroup-linkText">{{ phrase('log_in') }}</span>
</a>
<xf:if is="$xf.options.registrationSetup.enabled">
    <a href="{{ link('register') }}" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--textual...
Merhabalar, PAGE_CONTAINER şablonunda aşağıdaki kodları bulup işlem yapabilirsiniz. HTML bildiğinizi varsayarak detaya girmiyorum {{ link('login') }} ve {{ link('register') }} alanlarına link gireceksiniz tabi bu kodda bazı temizlikler de yapmanız gerekiyor nedir o? data-xf-click="overlay" bunları kaldırmanız lazım yoksa popup çalışacaktır.

HTML:
<a href="{{ link('login') }}" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--textual p-navgroup-link--logIn"
    <span class="p-navgroup-linkText">{{ phrase('log_in') }}</span>
</a>
<xf:if is="$xf.options.registrationSetup.enabled">
    <a href="{{ link('register') }}" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--textual p-navgroup-link--register"
        <span class="p-navgroup-linkText">{{ phrase('register') }}</span>
    </a>
</xf:if>

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.