Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Yardım - İçeriği görebilmek için Üye olmanız gerekiyor.

MaxGame

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
üye-olmak.png

Spoiler ve link bağlantı paylaştığım zaman misafirlerinin görmesini istemiyorum, bir konuda bağlantı paylaştığım zaman misafirlere İçeriği görebilmek için Üye olmanız gerekiyor uyarısını nasıl verebilirim, nasıl ayarlayabilirim?​

Konu içeriğinin tamamını gizlemek istemiyorum, sadece bir link & bağlantı paylaştığım zaman o linkin, bağlantının misafire karşı gizlenmesini istiyorum. Hatasında ise ; İçeriği görebilmek için Üye olmanız gerekiyor hatası vermek istiyorum.

Konu içeriğinin tamamını gizlemek istemiyorum, sadece bir link & bağlantı paylaştığım zaman o linkin, bağlantının misafire karşı gizlenmesini istiyorum. Hatasında ise ; İçeriği görebilmek için Üye olmanız gerekiyor hatası vermek istiyorum.
Sadece linki gizleyen kendi forumumda hali hazırda var fakat ismini inan hatırlamıyorum.
Hatırlayabilirsem geri dönüş yaparım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.