Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xpress ve XenGentr İstatistik Sistemi Çakışması hatası

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

HidddeNKinG

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar xpress eklentisi kurdum herşey güzel çalışıyor ama sürekli xenforo admin panelde aşağıdaki sunucu hatası oluşuyor. eTiKeT™ eTiKeT™ hocam müsaitsen bakabilir misiniz hergün sayfalarca hata oluşuyor.

Kod:
ErrorException: [E_NOTICE] Undefined property: XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$options src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/XF/Template/Templater.php:14
Tarafından: Bilinmeyen hesap 31 Aralık 2018 22:49'de

Kod:
#0 src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/XF/Template/Templater.php(14): XF::handlePhpError(8, '[E_NOTICE] Unde...', '/var/www/vhosts...', 14, Array)
#1 src/XF/Template/Templater.php(3284): XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater->fnUsernameClasses(Object(XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater), NULL, Object(Xfrocks\Medal\XF\Entity\User), false)
#2 blog/wp-content/themes/wp-xpress-theme/inc/template-tags.php(318): XF\Template\Templater->fnUsernameLink(Object(XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater), false, Object(Xfrocks\Medal\XF\Entity\User))
#3 blog/wp-includes/class-walker-comment.php(174): thxpress_format_comment(Object(WP_Comment), Array, 1)
#4 blog/wp-includes/class-wp-walker.php(145): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array)
#5 blog/wp-includes/class-walker-comment.php(135): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '')
#6 blog/wp-includes/class-wp-walker.php(370): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '')
#7 blog/wp-includes/comment-template.php(2105): Walker->paged_walk(Array, '5', 0, 0, Array)
#8 blog/wp-content/themes/wp-xpress-theme/comments.php(50): wp_list_comments('type=comment&ca...')
#9 blog/wp-includes/comment-template.php(1482): require('/var/www/vhosts...')
#10 blog/wp-content/themes/wp-xpress-theme/single.php(23): comments_template()
#11 blog/wp-includes/template-loader.php(74): include('/var/www/vhosts...')
#12 blog/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/vhosts...')
#13 blog/index.php(17): require('/var/www/vhosts...')
#14 {main}

Kod:
Durum isteği
array(4) {
  ["url"] => string(81) "/blog/miui-10-guncellemesini-alacak-cihazlarin-listesi-sizdirildi/?replytocom=844"
  ["referrer"] => bool(false)
  ["_GET"] => array(1) {
    ["replytocom"] => string(3) "844"
  }
  ["_POST"] => array(0) {
  }
}

Bu yönde bir hata bildirimi gelmedi ne yazık ki şimdiye kadar. Ancak şu eklentiyi incelemenizde fayda var Xfrocks\Medal

yok blog içinden geliyor. blog/.... ile ilgili her yazıdan geliyor. sanırım ordaki yazıları anasayfada göstermeye çalışıyor yada başka birşey tam anlamadım neden oluyor.

Xpress ve XenGentr İstatistik eklentisini ben de kullanıyorum bir çakışma sorunu yok.

Sizde hataya sebep olan Xfrocks Medal eklentisi.

Sorunu çözdüm sanırım tabi başka sorun vermezse
src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/XF/Template/Templater.php:14
Bu bölümde 14 satırdaki aşağıda ki kodu sildim şuan bir sorun yok gibi görünüyor :D ne kadar doğru bir işlem bilmiyorum
$options = $this->options;

eTiKeT™ eTiKeT™ sanırım neyin eksik olduğunu buldum eklenti bir kişi üye olmadan konu açıyorsa bu kişiyi gösteremediği için hata oluşuyor sanırım, ben forumda bir bölümde üye olmadna konu açılabilen bir bölüm yapmıştım çünkü

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.