Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XML language dosyası nasil yapilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ferid ceferli

Banned
Yasaklı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Selam ben bir eklenti için Türkçe yama yaptım ama addon.json dosyasından version_id ve version_string aldım
Kod:
<language title="Türkçe (TR)" date_format="j M Y" time_format="H:i" currency_format="{symbol}{value}" week_start="1" decimal_point="." thousands_separator="," label_separator=":" comma_separator=", " ellipsis="…" parenthesis_open="(" parenthesis_close=")" language_code="tr-TR" text_direction="LTR" user_selectable="1" addon_id="Nulumia/SeoTools"  base_version_id="1000634" export_version="2">

Türkçe yamayı yetkili kisilerle paylaşırım
Ama yinede IMG_20220819_130427.jpg
Nerede hata yaptım?

Türkçe yama için addon.json dosyası ile ne işiniz var anlamadım. Ayrıca yamayı bizimle paylaşmanıza da gerek yok, biz zaman bulursak kullanıcılarımız için çevirip paylaşırız.

Nasıl bir çeviri yaptığınızı bilmiyorum. Çevirisine başladım bittiğinde indirip kullanabilirsiniz.

seotr.jpg

Çözüm
Bende farkli eklentilerde kendi çevirimi kullanmak istiyorum zahmet olmazsa nasıl yapıldığını kısaca anlata bilirmisiz.
Birde

Ne zamana hazır olur?

Yok ya içime dert oldu; Bu dosyayı bende size vermekten vazgeçtim.

Türkçe yamayı sadece yetkili kişilerle paylaşırım demeden, sorunuzu sorsaydınız bunu cevaplardım. En azından biz bu bencilce yaklaşımınızı görmemiş olurduk. İyi ki bizim yerimizde değilsiniz. :) Ernest renanın güzel bir sözü var; Paylaşmanın asaletini, bencilliğin çirkinliğine değişmem. Yani siz size ait olmayan bir eklentinin dil yamasını bile kendinize saklayacaksınız, buradaki kullanıcılarda size yardım edecek yok öyle bir şey. Sadece yöneticilere veririm diyorsanız ve buradaki kullanıcıları bunun dışında tutuyorsanız bende bu bilgiyi sizinle paylaşamam. Bunu bir yönetici olarak yazdığımı da düşünmeyin. Kişisel olarak düşüncem bu. Bu forumda onca sorduğunuz soru var. Gerek biz, gerek kullanıcılarımızdan cevap alıyorsunuz ve sorunlarınıza çözüm üretiyorlar. Onlara bu şekilde yaklaşım tarzınız hoşuma gitmedi. Buradaki kullanıcılarımızın kimsenin yamasında gözü yoktur. İhtiyaçları olursa zaten bize yazarlar.

Bu zihniyette olan bir insanın bu ortamı hak ettiğini düşünmüyorum hayatınızda başarılar.

Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.