Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XGT Forum İconlarında sorun yaşıyorum

Bernie Madoff

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, yeni açmayı düşündüğüm foruma XenGenTr Forum İkonları eklentisini yükledim ve forumlarda denedim. Konulara resim olarak ekledim, ancak forumun kendisinde dosya yolunun bulunamadığına dair bir hata alıyorum gibi görünüyor. Admin panelinde simgeler görünüyor fakat forumda yüklenen dosya algılanamıyor gibi bir sorun yaşıyorum. Aşağıda ekran görüntülerini paylaşıyorum:

Görüntüler:
Ekran Resmi 2024-04-23 16.10.22.png Ekran Resmi 2024-04-23 16.10.41.png

Bir başka sorum daha var, başka bir konu açmamak için bunu da buradan soruyorum. Çerez sorusu geldiğinde, çerezleri kabul etme veya reddetme seçeneği çıkıyor. Ancak bu işlemi yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor deniyor. Ancak ben gelişmiş çerez sorusunu yaptığım için mobil cihazlarda neredeyse ekranın yarısını kaplıyor ve bu nedenle kayıt olma işlemi için ekranı göremiyorlar, bu da soruna neden oluyor. Üye girişi yapmadan çerezlerin kabul edilmesini serbestleştirebilir miyim acaba?

Online olarak bakmak gerekli, görünen aynen hata dizin bulunamamış. siteniz /forum gibi alt bir dizinde mi ve hangi eklentiyi kullanıyorsunuz ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.