Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XFRM Eklentisinde kaynaklar anasayfası olması gerekirken index sayfası var

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

sanjaytr

tpc.net.tr/forum
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://tpc.net.tr/forum
Sorun görseldeki gibi. Kaynakların sıralanması gereken yerde böyle index sayfası var. Geçici olarak gizledim fakat kaynakların listesine ulaşabilecek bir yer olmadığı için sıkıntı oluyor.

1712315518021.png

Çözüldü XFRM Eklentisinde kaynaklar anasayfası olması gerekirken index sayfası var

FTP resources adında bir dizin oluşturmusunuz, sistemde bu dizine gitmek istediği için bu sorunu yaşıyormusunuz. Bu dizin silindi ve RM yeninde kurularak sorun giderildi.

xfrm.png

Screenshot 2024-04-06 at 16-14-12 Resources.png

Bana verdiğiniz giriş bilgilerini değiştirmeyi unutmayınız!
Sanki bir yönlendirme var gibi farklı bir yere erişmeye çalışıyor. Kaynaklar alanında içerik varmı, feda edilebilir mi?

Hımmm, peki RM dosyalarını yenilediniz mi ? kaldırdıktan sonra tüm dosayları kesinlikle silin, yeniden upload ve sonra kurulum yapın ;)

Öyle ise aklıma gelelen, rota filtreleri yada farklı bir yönlendirme eklenmiş olamsı yönünde. Bunlara bir göz atın çözüm bulamazsanız bana FTP ve ADMİN panel girişleriniz hatta mümkün ise HOSTPanel girişlerinizi atarmısınız bir bakayım.

FTP resources adında bir dizin oluşturmusunuz, sistemde bu dizine gitmek istediği için bu sorunu yaşıyormusunuz. Bu dizin silindi ve RM yeninde kurularak sorun giderildi.

xfrm.png

Screenshot 2024-04-06 at 16-14-12 Resources.png

Bana verdiğiniz giriş bilgilerini değiştirmeyi unutmayınız!

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.