Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XFOptimize - Minify, Preconnect & Preload Xenforo 2 Türkçe 🇹🇷 dil paketi

Türkçe Yama XFOptimize - Minify, Preconnect & Preload Xenforo 2 Türkçe 🇹🇷 dil paketi 1.0.0

indirmek için izniniz yok

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XFOptimize - Minify, Preconnect & Preload Xenforo 2 Türkçe ?? dil paketi - XFOptimize - Minify, Preconnect & Preload Xenforo 2 Türkçe ?? dil paketi

XFOptimize - Minify, Preconnect & Preload Xenforo 2 Türkçe ?? dil paketi

[Nulumia] XFOptimize isimli eklentinin Türkçe yaması dil paketidir.​
Ürün hakkında daha fazla bilgi için : XFOptimize - Minify, Preconnect & Preload Addon for Xenforo 2

...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Çeviri için öncelikle teşekkür ederim. Bu eklenti ila alakalı kullanılması gerekli olan bir eklenti mi. Optimizasyon uygulamaları faydalı olarak biliyorum buda öylemi kullanmamızı tavsiye edermisiniz.
Teşekkür ederim...

Yani kesinlikle tavsiye ediyorum diyemem. Beklenti 10 ise verebileceğim puan belki 1 ola bilir benim gördüğüm kadarı ile.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.