Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF2 XGTİstatistik Konum Sorunu [Kayma]

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Eski sürümden en son sürüme güncelledim fakat ana sayfada istatistik sağa doğru kaymış görünüyor :)

page_container şablonunda eski özel konum kodunu silip yeni sürümdeki (aşağıdaki) kodu ekledim page şablonuna :) Sonuç değişmedi ve panel de hata aldım.

1604252405671.png

Panel hatası:

1604252465169.png

Eski sürümden en son sürüme güncelledim fakat ana sayfada istatistik sağa doğru kaymış görünüyor
bu temadan olabilirde birşey diycem ben denemiştim onuda galiba :D bunun sebebi neden bilmiyorum yalnız..

xgt istatislik şablonu eski veriyonunkini kaydetip.. yeni sürümü yüklediğinden yedi sürümdeki şablona atarsan düzelir.. sürümünde düşmemiş olur..
yalnız hocam denemişmiydim denemedimmi hatırlamıyorum ilk güncelleme yaptıgımda benim istatislik gitti düzelttiydik sonra üyelerin nickinin mobilde gözükmemesine css çaresi bulduyduk.

• Beğen
Tepkiler: Sis
bu temadan olabilirde birşey diycem ben denemiştim onuda galiba :D bunun sebebi neden bilmiyorum yalnız..

xgt istatislik şablonu eski veriyonunkini kaydetip.. yeni sürümü yüklediğinden yedi sürümdeki şablona atarsan düzelir.. sürümünde düşmemiş olur..
yalnız hocam denemişmiydim denemedimmi hatırlamıyorum ilk güncelleme yaptıgımda benim istatislik gitti düzelttiydik sonra üyelerin nickinin mobilde gözükmemesine css çaresi bulduyduk.

Evet eski sürümün extra.less için ayar kodlarından dolayı yapıyormuş ama hangi kod onu bulamadım dünden beri arıyorum :)

Yani tamami ile temanızla alakalı bir durum bu. Burdan bulmakta zor açıkcası. Deneyerek çözeceksiniz artık :) . Verdiği hata ise eski sürümde konumdan ötürüdür. Eski sürüm konum kodunu kaldırıp yeni kodu eklediğinizde sorun kalmayacaktır.

Aynı problemi default tema da yaşıyorum tekrar ilginç :)

Üst tarafa eklediğim rankları istatistiğin üstüne alayım dedim ama aşağıdaki TÜM İÇERİK ÜSTÜ seçeneği haricinde seçtiğim zaman İstatistik en sağa tarafa kayma yapıyor. :) Tüm içerik üstü seçili olunca da sorunsuz görünüm sağlıyor. Fakat ekledim 2 banner altında kalıyor. :)

1648299084488.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.