Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XF2 Xenforo Ana Sayfada Story Şeklinde gösterme

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Ana sayfa header bölümüne story olayını nasıl yapabiliriz ? :) Eklentisi yok henüz bildiğim kadarıyla ama kodlarla vs bir şekilde yola çıkılabilir diye düşünüyorum :)

1607278537281.png

güzelmiş hocam eklenti falan mı acaba bende merak ettim

Bildiğim kadarıyla böyle bir eklenti yok hocam. Olsa bence de süper olurdu.

Aklıma bir modifiye geliyor ama eTiKeT™ eTiKeT™ hocam ne düşünür bilmiyorum resimli öne çıkan konulara ek modifiye olarak instagram story tarzı bir görünüm verilse nasıl olur? (Ek seçenek olarak veya ayrı eklenti olarak)

İlk adımı attım diyelim :) kurcalaya kurcalaya yapıcam :D

1607613858758.png

Bildiğim kadarıyla böyle bir eklenti yok hocam. Olsa bence de süper olurdu.

Aklıma bir modifiye geliyor ama eTiKeT™ eTiKeT™ hocam ne düşünür bilmiyorum resimli öne çıkan konulara ek modifiye olarak instagram story tarzı bir görünüm verilse nasıl olur? (Ek seçenek olarak veya ayrı eklenti olarak)
Css ile oval görünüm vermiştim ben reis oluyor.. ama eklentiye dahil etmek hiç aklıma gelmemişti ?

• Beğen
Tepkiler: Sis
Nasıl yapa bilirsiniz bunu sizde biliyorsunuz aslında CSS ve HTML bilgi ile :). Bunu yapamadığınız içinde destek istediniz sonuçta, ancak şu sıralar ekip olarak çok yoğun durumdayız. Desteğe ancak yetişiyoruz. Kısacası bizden şu sıralar özel düzenlemeler için pek hayır beklemeyin :)

Css ile oval görünüm vermiştim ben reis oluyor.. ama eklentiye dahil etmek hiç aklıma gelmemişti ?

Oval görüntüyü bende verdim ama eklentinin kendi görüntüsünü kaldıramadım. Haliyle oval görüntü arkasında kalıyor ve görünmüyor :) Az kaldı bu gidişle css, js, html ögrenicem:) Kafamda deli projeler var kodlama bilgisi olmayınca yarim kalıyor ?

Oval görüntüyü bende verdim ama eklentinin kendi görüntüsünü kaldıramadım. Haliyle oval görüntü arkasında kalıyor ve görünmüyor :) Az kaldı bu gidişle css, js, html ögrenicem:) Kafamda deli projeler var kodlama bilgisi olmayınca yarim kalıyor ?
Bende sizin gibiyim css ile acayip alakadar olmak istiyorum.. eklentinin oval göruntüsü arkada kalınca onuds eklenti şaplanonu girip yapıyorsun.. ya abi ben demoda 16 kere site uçurdum hep denemeler yapıyorum.acayip azim var ? çok eglenceli kolay gelsin size

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.