Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tema isteği XF2 Kullanılan Temada Değişiklikler Yapılacak/ Xenforo Ustaları

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu temayı istemektedir.

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Aktif kullanılan veya XF'nin default teması üzerinden de yürüyebiliriz. Gerek renk olarak gerek görsellik olarak ortaya kodlarıyla farkını konuşturacak ve hiçbir forum sitesine benzetme yapmadan modern bir görsellik yapabilecek kişiler iletişime geçebilir.

Hali hazır da yapılan tasarımımız mevcut ve devam ediyor.. Yapım aşaması uzayacağı için böyle bir değişikliğe gidiyoruz.

Her ne kadar geçici olsa da düzenlenecek olan tema da kullanıcılar tarafından kullanılabilecek aktif şekilde.

Sıfırdan tasarım yapılacak demiyorum. Nasıl eTiKeT™ eTiKeT™ hoca varolan temalarda ortaya birşeyler çıkarıyorsa bende yapacak kişiden o şekilde bir beklentideyim.
İş alacak arkadaşlar bunu göz önünde bulundururlarsa daha açıklayıcı oluruz diye umuyorum.

Özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Kodlama bilgisi olmayan, hazır kodlarla ezber yapanlar, baştan sağma iş alacaklar kesinlikle iletişim kurmasın. teşekkürler.

Bir detay hakkında bilgi vereyim,sıfırdan kodlamak diye bir şey söz konusu değil asla. Her zaman hali hazırda olan default tema yapısı değiştirilerek temalar ortaya çıkar.
Eğer sıfırdan kodlanır ise bunun için istenecek ücret ben olsam en az 200 bin civarında olurdu ;).

• Beğen
Tepkiler: Sis
Bir detay hakkında bilgi vereyim,sıfırdan kodlamak diye bir şey söz konusu değil asla. Her zaman hali hazırda olan default tema yapısı değiştirilerek temalar ortaya çıkar.
Eğer sıfırdan kodlanır ise bunun için istenecek ücret ben olsam en az 200 bin civarında olurdu ;).

Hocam ben seni örnek gösterdim sadece ;)

Sıkıntı yok şimdi okuyuo yanlış anlayanlar olacaktır,onları bilgilendirmekti amaç.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Güncel arayış devam ediyor.

Günceldir**

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.