Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF2 İstatistikde Misafir Üyelere Avatarları Gizleme

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Misafir üyeler için istatistikdeki avatar ve çevrimiçi/çevrimdışı ikonu olarak eklediğimiz bu 2 vakayı nasıl gizleyebiliriz ?

1595496608483.png

istatistik eklentisinin şablonlarından avatarla başlayan veya bağlı olan bölümü

PHP:
<xf:if is="{{!$xf.visitor.isMemberOf([x,x,x])}}">
    içerik...
</xf:if>
içerik yazılan bökümün yerine yazarak belirli gruplara gizleyebilirsiniz. x,x,x olan yerler id lerdir bunuda gizlemek istediğiniz kullanıcı grublarının idlerini yazmanız yeterli.

istatistik eklentisinin şablonlarından avatarla başlayan veya bağlı olan bölümü

PHP:
<xf:if is="{{!$xf.visitor.isMemberOf([x,x,x])}}">
    içerik...
</xf:if>
içerik yazılan bökümün yerine yazarak belirli gruplara gizleyebilirsiniz. x,x,x olan yerler id lerdir bunuda gizlemek istediğiniz kullanıcı grublarının idlerini yazmanız yeterli.

2.0 XFistatistik versiyonunu kullanıyorum :) Tam olarak anlatabilir misin?

Localhost dahil xenforo şuanda kurulu olmadığı için şunu böyle yapın diyemiyorum.. İstatistik eklentisinin yanındaki araç işaretine basarsanız bölümler açılır orada şablonlar olması gerek o şablonlardan sonu .less olamayn şablonları aratın hatta tarayıcınızda sağ tikleyerek araçlardan nasıl "gözükmesini istemediğiniz" türde bölümleri sildiyseniz aynı bölümleri o şablonda bularak berdiğim kodun içine atmanız yeterli olacaktır. Eğer yinede sorun yaşarsanız bana özelden yazın

• Beğen
Tepkiler: Sis
Less:
#XF[data-logged-in="false"] {
.XGT-istatistik-genel--govde .XGT-istatistik-govde--kolon .XGT-istatistik-blok .XGT-istatistik-satir .XGT-istatistik-avatar {
display:none;
}
}
dener misin

misafirlere avatarı kapatmaktakı amaç nedır acaba merak ettım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.