Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xf2 İstatistik gönderim kısmını nasıl iptal ederim?

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Aşadağıki görsel örnektir. Kırmızıyla işaretlediğim kısmı nasıl iptal ederim istatistik de?

1580762864709.png

CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .IstatistikZaman {
    width: 80px;
    border-right: solid 1px rgba(133,134,135,0.2);
    border-left: solid 1px rgba(133,134,135,0.2);
    display: none;
}
.xgt-ForumIstatistik-Govde .MiniHeader .IstatistikZaman {
    width: 80px;
    text-align: center;
}

extra.less dosyasına ekleyerek deneyin isterseniz ve ya eTiKeT™ eTiKeT™ hocamın kendilerinin hazırladığı sistem belki farklı yolu vardır ben css le denedim :)

• Beğen
Tepkiler: Sis
extra.less şu kodu ekleyin bakalım;
CSS:
.XGT-istatistik-genel--govde .XGT-istatistik-govde--kolon .XGT-istatistik-blok .XGT-istatistik-satir .XGT-istatistik-zaman {
}

extra.less şu kodu ekleyin bakalım;
CSS:
.XGT-istatistik-genel--govde .XGT-istatistik-govde--kolon .XGT-istatistik-blok .XGT-istatistik-satir .XGT-istatistik-zaman {
}

Konuyla tamamen alakasız olacak ama eTiKeT™ eTiKeT™ hocam xencentral_feedback_system_2 eklentisinin Türkçe Yama dosyası varmiydi paylaşılmış ?

Bunu arama motoruna sormanız daha etkili cevap verecektir ama ben tercümesini yapmadım hiç gözümede çarpmadı açıkcası.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Bunu arama motoruna sormanız daha etkili cevap verecektir ama ben tercümesini yapmadım hiç gözümede çarpmadı açıkcası.
Konusu açılmış ama ortaya birşey çıkmamış henüz :)

Zaten neye niyet etsek ya üçkağitcilar türüyor çalıp çırpıyor ya da aradığımızı bulamiyoruz :))) Hayattaki şansım :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.