Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XF2 İstastikler Sayaçlar Güncellenmiyor?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

manzak

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
XF Sürüm: 2.0.10

Bu hafta farkettim, yeni üyelikler olduktan sonra ana sayfa forum istatistiklerinde değişilik olmuyor.
Ön bellekleri de güncelledim ama düzelmedi acaba sorun tam olarak nerede yardımlarınızı rica ederim. :(

Xenforo hata günlüğünde görünen bir hata var mı peki ?

Yanlış hatırlamıyorsam benzer sorunu Ugur Ugur kardesimiz yasamız ve bir şekilde cozmustu. Mesaji görünce kendi çözümünü paylaşacaktır.

Aynen hepsi onaylı üstad, şimdi sayaçları güncelle opsiyonel panelden yaptım düzeldi.
Her 30 dk. oto. güncelleme standart ayarı var. Fakat bu hep böyle mi olacak acaba? :confused:

O alanın ayarları ne durumda? Ekran görüntüsü atın bakalım..

Herhangi bir sıkıntı görünmüyor eğer tekrar ederse sunucunuzla iletişime geçin apache hata günlüğüne bakıp sorunu gidersinler.

Ftp de forum dosyalarınızın olduğu yerde job.php dosyası eksik olabilir, bir kontrol edin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.