Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XF2 için bu gece modu kullanılabilir mi? :)

Nasıl yapılır ? XF2 için bu gece modu kullanılabilir mi? :)

eTiKeT™ eTiKeT™ - netr0n netr0n hocalarım siz bu konuda ne diyorsunuz ? :) Default tema kullanıyorum ve beyaz tema aşırı göz yoruyor :) Bu tarz da bi eklenti vs yada bu sistemi nasıl xenforo 2 için entegre edebiliriz ? :)

MusaPekel MusaPekel gece moduyla alakalı bi gelişmeler var mı ? ;)

Selamlar sis.

Github üzerinde anlatılmış zaten nasıl kullanılacağı ama bunun direkt bir anlatımı maalesef yok. Daha önce bu konu hakkında sana yardımcı olmak isteyen arkadaşların anlatımıyla aynı mantıkla çalışmaktadır. Yani bunun eklentisi olsa da sadece default tema üzerinde bir işlevi olabilir. Diğer özel temalar da veya ufak düzenlemeler yapılan temalar da siyah beyaz çirkin bir görüntü oluşabilir. Yani böyle bir eklenti olsa da şurası gece...
Xenforo Uyumlu Değil deki niye içindeki java kodları xenforo uymuyor xenforo uydurman için baya uğraştır üst düzeyden kodalama sahibi olan biri bunları ayrıt edebilir yani kısacası xenforo uyumlu olmaz olsada sıkıntı çıkarır.

eTiKeT™ eTiKeT™ - netr0n netr0n hocalarım siz bu konuda ne diyorsunuz ? :) Default tema kullanıyorum ve beyaz tema aşırı göz yoruyor :) Bu tarz da bi eklenti vs yada bu sistemi nasıl xenforo 2 için entegre edebiliriz ? :)

Selamlar sis.

Github üzerinde anlatılmış zaten nasıl kullanılacağı ama bunun direkt bir anlatımı maalesef yok. Daha önce bu konu hakkında sana yardımcı olmak isteyen arkadaşların anlatımıyla aynı mantıkla çalışmaktadır. Yani bunun eklentisi olsa da sadece default tema üzerinde bir işlevi olabilir. Diğer özel temalar da veya ufak düzenlemeler yapılan temalar da siyah beyaz çirkin bir görüntü oluşabilir. Yani böyle bir eklenti olsa da şurası gece moduna geçmedi, burası gece moduna geçmedi gibi soru yağmuru oluşur bu sebeple buna zaman ayırmakta sıkıntılı. Sağlıklı bir eklenti olacağını sanmıyorum en azından benim açımdan.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.