Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XF2 Admin Paneline Gece Modu Ekleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Başlıkta belirttiğim gibi soru gayet basit :)

Admin Panelinde gece modu kullanmak istiyorum. Malum yılların verdiği göz yorgunluğu artık bilgisayar başındayken beyaz ekranla karşılaşmak otururken gözleri yormaya başladı.

Bunun için bi eklenti veya kodla nasıl yapabiliriz ? :)

Başlıkta belirttiğim gibi soru gayet basit :)

Admin Panelinde gece modu kullanmak istiyorum. Malum yılların verdiği göz yorgunluğu artık bilgisayar başındayken beyaz ekranla karşılaşmak otururken gözleri yormaya başladı.

Bunun için bi eklenti veya kodla nasıl yapabiliriz ? :)

Ya sis admin paneline ara ara bakıyoruz zaten. Sen aksiyon peşindesin :D

Ya sis admin paneline ara ara bakıyoruz zaten. Sen aksiyon peşindesin :D

Aksiyon arayacak bir durum yok. Çünkü beyaz ekranla karşılaşmak istemiyorum. Yani admin paneline gece modu eklemenin neresi abes hocam ?

Google' da bile gece moduyla dolaşıyorum artık. Laptop da ekran ışığını sonuna kadar kısmış durumdayım.

Dalgaya alınacak bir konu olduğunu zannetmiyorum ama yine de siz bilirsiniz.

Konuyu kilitleyelim

Aksiyon arayacak bir durum yok. Çünkü beyaz ekranla karşılaşmak istemiyorum. Yani admin paneline gece modu eklemenin neresi abes hocam ?

Google' da bile gece moduyla dolaşıyorum artık. Laptop da ekran ışığını sonuna kadar kısmış durumdayım.

Dalgaya alınacak bir konu olduğunu zannetmiyorum ama yine de siz bilirsiniz.

Konuyu kilitleyelim

Bunu dalga olarak neden algıladın anlamadım.

Noktaya kadar olanı, admin panelinde çok uzun süre zaman geçirmiyoruz benim gibi ömrü admin panelinde geçen biri olarak bunu söyledim yani idare edilebilir bir durum diye. Akşama kadar bir çok siteye girip çıkıyoruz o beyaz ışığı maalesef alıyoruz.

Noktadan sonra olan aksiyon sözünü. Dalga için değil, uzun zamandır forumda olduğunuz ve burada oluşturduğumuz samimiyete göre yazmıştım ama bundan sonra dediğiniz gibi olacağından şüpheniz olmasın.

Sorunuza gelecek olursak;

Admin paneline gece modu uyarlanabilecek bir eklenti ben görmedim.

Bir kaç satır kod ile de çözülebilecek bir durum değil özel olarak üzerinde çalışılması gerekiyor.

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.