Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XF kurulum sorunu?

sheekter

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, herkese kolay gelsin.
Şöyle bir durum ile karşılaştım bilgileri yazdıktan sonra kurulum işlemini gerçekleştiriyordum ardından böyle bir hata aldım bu konuda fikri olan var mıdır acaba?

1686052229912.png

Merhabalar sheekter sheekter tamamen sunucu bazlı bir problem. Dizinlerde yazma ve okuma izinleri eksik ise xenforo kurulumları yarıda kalır. öncelikle izlemeniz gereken yol normal php dosyalarının chmod izinleri 644 klasörlerin 755 belirlenmiş data ve internal_data nin ise 777 olmasi yönünde , Kullandığınız barındırma hizmetinde firewall & Mod_security & güvenlik duvarı var ise bunlari kapatıp kontrol ediniz. Herşeyden öncede kullandığınız barındırma servisinizin xenforo için uyumlu olduğundan emin olun disable_functionslar aktif olmalı. Linux tabanlı olmalı sisteminiz .

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.