Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xf emoji sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

/1Mustafa1/

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://technofrmtr.com
Arkadaşlar selamlar :)
Şimdi size sorununu kısaca özet geçeyim : bizim forumda anlamadığım bir şekilde xf orjinal emojileri çok az
Eğer kendi forumunuzda varsa dişe aktar seçeneğinden dışa aktarıp buraya atarsanız beni büyük bir dertten kurtaracaksınız çok teşekkür ederim ☺️

Çözüldü Xf emoji sorunu

eTiKeT™ eTiKeT™ üstad asıl kast ettiğim ?????‍???‍? bu emoji ve türleri yok diğer yüzler vs var ben bu turdekileri arıyorum :)
Bunlar XF ile default gelen emojiler. Sizin editörde şu buton ve menü çıkmıyor mu ?

3C243028-0FFC-4CF1-915A-326A93ED1689.jpeg

Muhtemelen sizde bu buton çıkmıyor, çünkü şu an emoji desteği yok. Bunu aktif yapmak için şu konuya bir bakın isterseniz.

eTiKeT™ eTiKeT™ üstad asıl kast ettiğim ?????‍???‍? bu emoji ve türleri yok diğer yüzler vs var ben bu turdekileri arıyorum :)
Bunlar XF ile default gelen emojiler. Sizin editörde şu buton ve menü çıkmıyor mu ?

3C243028-0FFC-4CF1-915A-326A93ED1689.jpeg

Muhtemelen sizde bu buton çıkmıyor, çünkü şu an emoji desteği yok. Bunu aktif yapmak için şu konuya bir bakın isterseniz.

Çözüm
Emoji farklı Smile farklı bir durumdur.

Smile Adminpc > BB Kodu ve içerik >> İfadeler >> Alanında erişe bilirsiniz. Aşağıdakiler bizim ifadelerimizidir.

Screenshot 2021-11-03 at 18-00-07 İfadeler XenForo Türkçe destek, XenForo eklenti ve tema topl...png

Ekli dosyayı görüntüle 18151

Screenshot_20211104-180828~2.png
Kıymetli hocam öncelikle yardımınız için teşekkürler :) button çıkıyor ama emojiler sadece yüzler çıkan tüm emojileri resimde verdim tek bunlar var diğer emojiler yok :/

button çıkıyor ama emojiler sadece yüzler çıkan tüm emojileri resimde verdim tek bunlar var diğer emojiler yok :/
İfadeler diye geçen kısım Smiley. Bunları manual ilave ediyoruz.

Sende emojiler çıkmıyor şu an. Mesela yukarıda verdiğim konudaki işlem database üzerinde yapılmış mı, kontrol eder misin ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.