Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XF 2 - Kullanıcı ve Mesaj Alanı

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Visitor999

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba,

XF 2 ' de konu içlerinde sol yanda mesajı atan kişinin profili ve bilgileri , sağ yanda da biliyorsunuz ki mesaj şablonu yer alıyor. Ben bunların boyutlarını değiştirmek istiyorum..

Örnek ; Yan profil 150px yüksekliği ise atılan mesaj tek kelime bile olsa mesaj şablonu yine 150px boyutunda oluyor. Buda hoş bir görüntü vermiyor. Bu mesaj şablonunun yüksekliğini mesaj içeriğine göre ayarlama yapabilir miyiz ?

Teşekkürler.

Nasıl çözdüğünüzü paylaşsaydınız keşke. Biliyorsunuz burası sadece yardım alma forumu değil yardımlaşma forumu bir başkasının işine de yarayabilirdi.
Aslında tamda çözülmüş değil. Sadece " message-cell message-cell--main " css auto margin ekledim yukarıdan ve aşağıdan. Birde max yükseklik ekledim. Ama pek güzel olmuyor çünkü ortalamaya kalıyor user menüsüne göre :) Eğer çözümü olan varsa ekstra paylaşabilir.

ben bu mesaj alanındaki bilgi isimlerinin değiiştirilmesi ve sayısının artrılmasını istiyorum nasıl yapabilirim
postbit kullanmak istemiyorum orjinali üzerinden yapmak istiyorum

mesela
Kullandığı Gövde:
Favori Lens:

gibi bunları nasıl ekleyebilirim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.