Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xf-2 İçin TC. Kimlik Modülü!

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KansızKurt

xFanatik
Kullanıcı
Selamlar;
Forum'da Güvenliği Arttırmak İçin TC. Kimlik Modülü Arıyorum, Belirlediğimiz Kriter Altı Kayıt Olamayacak, Şekilde Böyle Bir Eklenti Mevcutmudur, Mevcut İse Link Atar Mısınız, Yok İse'de Kodlar Mısınız?

netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™

Son düzenleme:
Maalsef,xf1 için sanki vardı diye hatırlıyorum sadece ama eminde değil açıkcası.

Selamlar;
Forum'da Güvenliği Arttırmak İçin TC. Kimlik Modülü Arıyorum, Belirlediğimiz Kriter Altı Kayıt Olamayacak, Şekilde Böyle Bir Eklenti Mevcutmudur, Mevcut İse Link Atar Mısınız, Yok İse'de Kodlar Mısınız?

netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™
Hazır istemişken TC numarasının yanı sıra anne kızlık soyadını da alın tam olsun :D

Arkadaşlar bu nasıl bir istektir ya. Alttı üstü foruma üye oluyor insanlar. Böyle bir eklenti ola bile siz olsanız üye olurken TC isteyen bir yere üye olur musunuz ?

Diğer taraftan bir de bu tür bilgileri forum üzerinde güvenli şekilde saklama sıkıntısı da var. Yani gerçekten anlamıyorum bu tür fantazilere ne gerek var :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.