Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel [XF 2.2] Konu Silmeye Çalıştığımda Hata Alıyorum

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

toprakuzuner

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
1598538915617.png
Sadece dil yükledim belki onun yüzündendir diye ingilizceye geri aldım ama yine aynı hatayı verdi.
Konuları admin hesap ile açtım konu içinden de önizlemesinden doğru da konuyu silmeye çalıştığımda
böyle bir hata çıkıyor

Xenforo sürümünüz kaç ? Ben 2.0.10 kullanıyorum bu hatayı php sürümünden dolayı aldığımı hatırlıyorum. Kullandığım php sürüm 7.2.33 tür. Sorunsuz çalışmakta.
XenForo 2.2 beta 4 php surumu 7.3.21

Default: kodunu silmeden önce unutmayayım diye yedekledim, henüz başka bi sorunu da tetiklemedi. Aynı sorunu alan başkası varsa benim gibi direkt default: kodunu silmesin tabi tüm case'ler okunuyor içlerinden bir tanesi $operator ile uyuşmadığında default: kodu devreye giriyor.. yani hata çok başka bi yerde galiba.. biraz araştırdım yarın daha temiz çözücem bu işi umarım..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.