Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenPorta 2 (Portal) PRO Yeni Konu Açarken Makale Olarak Açıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Murat OSMA

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Selâmlar,

XenPorta 2 (Portal) PRO eklentisini kullanıyorum ama forumda normal yeni konu açarken de resimdeki Makaleye yükselt seçeneği aktif oluyor ve her konu direkt Makale olarak açılıyor. Bu seçeneğin aktif olmasını nasıl iptal edebilirim?

Teşekkürler..

makale.png

Bu eklentiyi kullanmadım ama buna benzer bir eklenti kullanmıştım, ayarları aynı mı bilmiyorum. Eklentinin ayarlarında Otomatik makaleye yükseltilecek forumlar seçme alanında en üstte "yok" seçin. O zaman normalde konu açarken makaleye yükselt seçeneği otomatik tıklı olmayacak.

merhaba, bende Makale ile ilgili hiçbirşey çıkmıyor.. Makale için ayrı bir app mi yükleniyor acaba?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.