Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenGenTr-ZiyaretcilereLinkGizle-1.0.0 Sorunu

seodevri

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
239 dosyada kontrol tamamlandı. Kontrollerimiz sonucunda aşagıdaki dosyalarda bazı sorunlar bulduk. Bu sorunların giderilmesi kesinlikle tavsiye edilmektedir.

Bu dosyaları kendiniz düzenlediyseniz, bu uyarıyı görmezden gelebilirsiniz, ancak değişikliği siz yapmadı iseniz bu dosya bozulmasının kötü amaçlı değişiklikler ile yapılmış olabileceğini bilmelisiniz. Bu konu hakkında yardım için lütfen XenForo.Gen.TR forumumuzu ziyaret edebilirsiniz.
[Xengentr] Ziyaretcilere linkleri gizle
src/addons/XenGenTr/ZiyaretcilereLinkGizle/addon.json Beklenmedik içerikler
Sunucuda Böyle Hatta alıyorum Bunu nasıl Çözebilirim ?

Xenforo eklenti ve kendi dosyalarını hash ile kontrol ediyor. x bir dosyanın içine , bile yazsanız hash yapısı değişeceği için böyle hatalar almanız olası. O yüzden dosya içeriğin dediği gibi kontrol edin.

Xenforo eklenti ve kendi dosyalarını hash ile kontrol ediyor. x bir dosyanın içine , bile yazsanız hash yapısı değişeceği için böyle hatalar almanız olası. O yüzden dosya içeriğin dediği gibi kontrol edin.
Dosya içine Ve Hiç Birşeye Dokunmadım Direk Buradan İndirdim Kurdum

src\addons\XenGenTr\ZiyaretcilereLinkGizle burdan hashes.json içeriğini sil hata gider :) çok önemli birşey değil açıkçası.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.