Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenGenTR Yazı Fontunu Paylaşabilir Misiniz?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

XenGenTR içerisinde Style V9 - 9. Nesil temayı kullanıyorum ve yazı fontu çok hoşuma gidiyor genel olarak. Tüm sitemin yazı fontunu bu şekilde yapmak istiyorum. Kaynaktan alayım dedim ama aşağıdaki gibi attı. Rica etsem paylaşabilir misiniz?

Almaya çalıştığım ama beceremediğim font ailesi:
'Quicksand',sans-serif,'Segoe UI','Helvetica Neue',Helvetica,Roboto,Oxygen,Ubuntu,Cantarell,'Fira Sans','Droid Sans',sans-serif

netr0n netr0n @eTiKeT™ @Ugur

Son düzenleme:

Çözüldü XenGenTR Yazı Fontunu Paylaşabilir Misiniz?

Ama ben de buradaki gibi çıkmıyor abi, sebebi ne olabilir ki? Nerede yanlış yapıyorum?

Direkt eklersen çalışmaz ki.

Öncelikle buradaki https://fonts.googleapis.com/css2?family=Quicksand:wght@300;400;500;600;700&display=swap kodları kopyala kullandığın temanın extra.less şablonuna ekle.

Daha sonra;

Admincp -> Görünüm ve diller -> Tema özellikleri -> Metin düzenlemeleri alanından kullanıcı arayüzü fontu alanının başına ve body yazı tipi alanının en başına 'Quicksand', şeklinde ekle tamamdır.
Ama ben de buradaki gibi çıkmıyor abi, sebebi ne olabilir ki? Nerede yanlış yapıyorum?

Direkt eklersen çalışmaz ki.

Öncelikle buradaki https://fonts.googleapis.com/css2?family=Quicksand:wght@300;400;500;600;700&display=swap kodları kopyala kullandığın temanın extra.less şablonuna ekle.

Daha sonra;

Admincp -> Görünüm ve diller -> Tema özellikleri -> Metin düzenlemeleri alanından kullanıcı arayüzü fontu alanının başına ve body yazı tipi alanının en başına 'Quicksand', şeklinde ekle tamamdır.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.