Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Xenistatistik - Forum istatistik sistemi [Silindi]

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eTiKeT™ eTiKeT™ hocam sağdaki bölüme bar seçenekli en çok konu açan en çok mesaj en çok puan en çok beğeni vs vs
diğer kısımdada ister 5 adet li ister 10 lu ister 50 li gösterim olsun bu özellikleri eklemenin zamanı geldi bence.;)
hiç yapamam deme istersen yaparsın ha gayret.:D:D:D

Ekli dosyalar

• XenGenTr_istatistik_1.2.png
    XenGenTr_istatistik_1.2.png
    91 KB · Görüntüleme: 17
Mevcut sistemde sadece cevaplar değil görüntüleme sayıları ile birlikte gizleyebilirsiniz.
Bunun için temanızda : Xenistatistik.less isimli şablonu açın 52. satırsa bulun

Kod:
.XenSolKolon {
            padding-right: 5px;

Hemen altına ekleyin
Kod:
.structItem-cell.structItem-cell--meta { display: none;}

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam sağdaki bölüme bar seçenekli en çok konu açan en çok mesaj en çok puan en çok beğeni vs vs
diğer kısımdada ister 5 adet li ister 10 lu ister 50 li gösterim olsun bu özellikleri eklemenin zamanı geldi bence.;)
hiç yapamam deme istersen yaparsın ha gayret.:D:D:D

Bunu için söz veremem. Çünkü bu işlermler yaparken veri tabanında işlemi minum tutmaya çalışıyorum ki çok basit bir eklenti olsun veri tabanında gereksiz sorgu yükü olmasın.
Örneğin daha bir çok istatistik eklene bilir o alana ama işte sıkıntı sorgular, Ben en çok takip edilenler ile kısıtlı tututum bu şekilde basit ve çok stabil eklenti oldu.
Ancak yine asla olmaz demiyorum gelecek bakalım neler getirecek

Mevcut sistemde sadece cevaplar değil görüntüleme sayıları ile birlikte gizleyebilirsiniz.
Bunun için temanızda : Xenistatistik.less isimli şablonu açın 52. satırsa bulun

Kod:
.XenSolKolon {
            padding-right: 5px;

Hemen altına ekleyin
Kod:
.structItem-cell.structItem-cell--meta { display: none;}

Bu da yetti teşekkürler eTiKeT™ eTiKeT™

Bir de keşke hangi kategoride olduğunu gösterse her yazının yanında. Belki bir sonraki güncelleme için öneri.

perfeXiyonist perfeXiyonist, bu değerlendirme alındı,tek sorun onu gösterecek alan işte :D onu eklemek için bazı şeyleri kaldırma gerekli.

perfeXiyonist perfeXiyonist, bu değerlendirme alındı,tek sorun onu gösterecek alan işte :D onu eklemek için bazı şeyleri kaldırma gerekli.
Benim az önce çıkarmak istediğim mesajlar alanı ya da tarih alanını çıkarabilirsin bence. Zaten çok daraltıyordu. Şimdi müthiş oldu.

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

Bir de nedense konu ön eklerini, küçültüyor, neredeyse görünmüyor?

Son düzenleme:
Bunu için söz veremem. Çünkü bu işlermler yaparken veri tabanında işlemi minum tutmaya çalışıyorum ki çok basit bir eklenti olsun veri tabanında gereksiz sorgu yükü olmasın.
Örneğin daha bir çok istatistik eklene bilir o alana ama işte sıkıntı sorgular, Ben en çok takip edilenler ile kısıtlı tututum bu şekilde basit ve çok stabil eklenti oldu.
Ancak yine asla olmaz demiyorum gelecek bakalım neler getirecek
o halde şu şekilde olucak hocam
birincisi bu basit olan böle kalıcak ufak tefek hatalar ile güncelleme yapılır.
ikincisi ise bu eklenti üzerinde benim söylediğim özellikler vs eklenerek farklı bi isimle devam edilir
bu olur sanırım hemde 2 adet eklenti olmuş olur basit vede pro özellikli.

Son düzenleme:
Any chance we could get this in English?
Bunu İngilizce'de bulma şansımız var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.