Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Style V9 - 9. Nesil tema

[XenGenTr] Style V9 - 9. Nesil tema
[XGT] En gelişmiş teması ile 1 şablon ile onlarca tema satın almış ol

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (8) Yorumlar (4) Forum konusu

Merhabalar,

İstatistik v4 kendi konumum seçeneğini işaretliyorum ancak olmuyor nedendir ?

Merhabalar,

İstatistik v4 kendi konumum seçeneğini işaretliyorum ancak olmuyor nedendir ?
Yeni versiyondaki değişikliklerden dolayı bunu yaşıyorsunuz, mesajımda yaptığım açıklamayı aynen size uygulaya bilirsiniz;

Girişlerini atarmısınız bir göz atayım.

Satın almak istiyorum ama malum güncelleme almamış bir tema olarak görünüyor. Xenforo 'nun güncel versiyonu ile tamamen uyumlu bir şekilde çalışır mı ? Yada ileride ki versiyonlarda gerekli güncellemeleri alır mı ? Bahsettiğim 10 yıl değil :) Çok beğeniyorum temayı

EK olarak,
yurt dışı kartlarından ödeme alıyor musunuz ?
Bu en önemli kısmı

Satın almak istiyorum ama malum güncelleme almamış bir tema olarak görünüyor. Xenforo 'nun güncel versiyonu ile tamamen uyumlu bir şekilde çalışır mı ? Yada ileride ki versiyonlarda gerekli güncellemeleri alır mı ? Bahsettiğim 10 yıl değil :) Çok beğeniyorum temayı

EK olarak,
yurt dışı kartlarından ödeme alıyor musunuz ?
Bu en önemli kısmı

Merhabalar,
İlk olarak yurt dışından ödemelerinizi masrafsız olarak ala biliyoruz ;)

XF 3 için;​

XF3 için şu ana kadar yapılmış hiç bir ürünün güncellemesinin yapılmayacağını ekip olarak planlamış durumdayız. XF3 İçin ise muhtemelen yeniden farklı ürünler yazılacaktır. Bir ihtimal ise V11 ve Sport Style ona göre yeniden yazmak olacaktır.​

XF 2.3 Köklü değişiklikler olur ise;​

Projemiz ilk önce V11 ve Sport style güncellemek. Sonrasında ise yeni ürünleri piyasaya sürmek. Eğer XF3 çıkışı çok uzar ise belki yeniden yeni bir tema (v9 konseptinde) kodlamak ve piyasaya sürmektir.​
V9 teması 2021 yılında yazılmış bir tema, o zamandan bu zamana less, css yapısında bile bir çok güncelleme ve yenilik ortaya çıkmıştır. Bu tema o zamanki kodlama teknolojisi ile iyi idi. Ancak yeni gelişmeler, arama motorlarını talepleri gibi durumlar için daha iyisini yapmak gerekli. Bunun için ise 0 dan tekrar kodlamak gerekli ki bu mantıksız.​

XF 2.3 İçin köklü değişiklikler olmaz ise;​

Projemiz V11, Sport Style güncelemek sonraki adımda V10, V9 temalarında kadar güncellemektir. Bu işlerin ardından V12 piyasaya sürmektir.​
Ancak makul seviyelerde bir güncelleme gelir ise o zaman bu konuyu değerlendireceğiz.​

Şu an ürün alacak tüm müşterilere bunu özellikle vurguluyoruz bunu bilerek almaları da artık kendi sorularıdır diye düşünüyorum. Tabi ki elimizden gelen tüm desteği yinede sağlayacağız bunda sorun yok ;)

Ne yazık ki bu durum bizim bir suçumuz değil, XF firma politikası bizi böyle saçma durumlara yönlendiriyor. Evet Temalar XF 2 için çalışacak sözünü verdik ama xf2.3 gibi bir sıçramayı yapan başka bir firmada ne gördük ne duyduk. Buda tüm xenforo 3 parti kodlayıcıların da ciddi bir sorun oldu ve dahada olacak gibi.

Merhabalar,
İlk olarak yurt dışından ödemelerinizi masrafsız olarak ala biliyoruz ;)

XF 3 için;​

XF3 için şu ana kadar yapılmış hiç bir ürünün güncellemesinin yapılmayacağını ekip olarak planlamış durumdayız. XF3 İçin ise muhtemelen yeniden farklı ürünler yazılacaktır. Bir ihtimal ise V11 ve Sport Style ona göre yeniden yazmak olacaktır.​

XF 2.3 Köklü değişiklikler olur ise;​

Projemiz ilk önce V11 ve Sport style güncellemek. Sonrasında ise yeni ürünleri piyasaya sürmek. Eğer XF3 çıkışı çok uzar ise belki yeniden yeni bir tema (v9 konseptinde) kodlamak ve piyasaya sürmektir.​
V9 teması 2021 yılında yazılmış bir tema, o zamandan bu zamana less, css yapısında bile bir çok güncelleme ve yenilik ortaya çıkmıştır. Bu tema o zamanki kodlama teknolojisi ile iyi idi. Ancak yeni gelişmeler, arama motorlarını talepleri gibi durumlar için daha iyisini yapmak gerekli. Bunun için ise 0 dan tekrar kodlamak gerekli ki bu mantıksız.​

XF 2.3 İçin köklü değişiklikler olmaz ise;​

Projemiz V11, Sport Style güncelemek sonraki adımda V10, V9 temalarında kadar güncellemektir. Bu işlerin ardından V12 piyasaya sürmektir.​
Ancak makul seviyelerde bir güncelleme gelir ise o zaman bu konuyu değerlendireceğiz.​

Şu an ürün alacak tüm müşterilere bunu özellikle vurguluyoruz bunu bilerek almaları da artık kendi sorularıdır diye düşünüyorum. Tabi ki elimizden gelen tüm desteği yinede sağlayacağız bunda sorun yok ;)

Ne yazık ki bu durum bizim bir suçumuz değil, XF firma politikası bizi böyle saçma durumlara yönlendiriyor. Evet Temalar XF 2 için çalışacak sözünü verdik ama xf2.3 gibi bir sıçramayı yapan başka bir firmada ne gördük ne duyduk. Buda tüm xenforo 3 parti kodlayıcıların da ciddi bir sorun oldu ve dahada olacak gibi.
Güzel bir açıklama, teşekkür ederim. XF3 ün çıkışına gecikme olmasa bile daha hayli bir var diye biliyorum. Yani resmi değil belki ama 2.3 ün çıkış tarihi öngörülüyor sanırım. Ayrıca asıl amaç stil değişimi ve eklentileri de çok fazla etkilemeyeceği yazıyor ama görücez :)

Less, css güncellemeleri de gerçekten önemli ve şu an küçük bir farkla son versiyon çok daha mantıklı geliyor ki v3 te bunun da garantisi yok. Nitekim v3 e net tarih bile yok...
Her halükarda güncel kalmak adına v11 en mantıklısı. Elbette Sport Style 'ı değiştirip farklı konseptte kullanabilirsek o da olabilir 🤨

https://www.youtube.com/watch?v=Vg7qlU5_jG4 (Sila - Vaziyetler) = Bu vaziyetler hayra alamet değillllllll :)) Kafalar karışık.

Ben gibilere gelsin madem. Açıklama için tekrar teşekkür ederim ve bunları bir değerlendirip öyle karar vereceğim 🤠
EK: Yurt dışı masrafsız ödeme olayına bayıldım. Harikasınız !

Ürün Bilgisi

xenforo 2.2.X ioncube v10.x
Satıcı
eTiKeT™
Yayın tarihi
Son Güncelleme
96% 4.80 yıldız 5 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
2,400.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,100.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.