Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenGenTr Style V2 ile ilgili bir soru

fearles1453

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar bu alan nasil degişiyor ? rengi cok bulanık gosterıyor yazıları da öle

1576954196893.png

Sizin belirttiğiniz alan temanın ismi ve bunu sadece siz görüyorsunuz başka kimse görmüyor şu an. Bizim dediğim alan ise footer bulunan telif hakkı alanı ve bağlantısıdır. Bunu kaldıramaz değiştiremezsiniz!
Ayrıca ne için böyle bir bahane sunalım size bunu merak ettim bu düşüncenizi bizimlede paylaşırmısınız?

Ekli dosyayı görüntüle 9090
linke gerek varmi hocam xengentr yazgınızda zaten siz cıkıyosunuz degiştirseydim komple degiştirabilirdim bence bu bahane

Tema tarafımızca yapılmış ve bir çok kişiye satılmıştır o tema ile ilgili bu forumda destek almayan hiç kimse yoktur. Siz oradaki linkimizi kaldırarak kural ihlali yaptınız. Bu yazılımlarda böyle işler. Xenforo'da Forum software by XenForo® © 2010-2019 XenForo Ltd. ibaresini kaldırdığınızda lisansınız iptal edilir ve destek alamazsınız. Ayrıca tema değiştirme alanını bize ibare olarak gösteremezsiniz. Bu konularda destek vermiyoruz maalesef.

fiv.JPG

Tema tarafımızca yapılmış ve bir çok kişiye satılmıştır o tema ile ilgili bu forumda destek almayan hiç kimse yoktur. Siz oradaki linkimizi kaldırarak kural ihlali yaptınız. Bu yazılımlarda böyle işler. Xenforo'da Forum software by XenForo® © 2010-2019 XenForo Ltd. ibaresini kaldırdığınızda lisansınız iptal edilir ve destek alamazsınız. Ayrıca tema değiştirme alanını bize ibare olarak gösteremezsiniz. Bu konularda destek vermiyoruz maalesef.

Ekli dosyayı görüntüle 9091
hocam bunu şartlar ve sözleşmede belirmemıssınıxz ama bende yeni devir aldım bilgi edınmek ıcın de boyle bişey yazdım

Sizin belirttiğiniz alan temanın ismi ve bunu sadece siz görüyorsunuz başka kimse görmüyor şu an. Bizim dediğim alan ise footer bulunan telif hakkı alanı ve bağlantısıdır. Bunu kaldıramaz değiştiremezsiniz!
Ayrıca ne için böyle bir bahane sunalım size bunu merak ettim bu düşüncenizi bizimlede paylaşırmısınız?
foter link eklendi dedıgım gıbı bilgim yoktu size de kasıtlı bır kötüleme çabasinda da deilim sadece biraz destege ihtiyacım vardi o rahatsızlık verdıysem kusura bakmayın beyler .

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.