Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel [XenGenTr] Resimli öne çıkan konular V1 Sorunları

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

kado03

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba Öncelikle Bu Zor günlerde Herkezin dikkatli olmasını temenni ederek ALLAH Yardımcısı Olsun Diyorum..

Sorun 1 : Sarı Renkte Boyadığım Kısımların Özellikle Header Kısmının Rengini Nasıl Değiştiririm ? (KIRMIZI RENKTE BELİRTTİM )
11.png
Sorun 2 : Öne Çıkardığım Konuların Görsel alanını nasıl büyütebilirim ? (KIRMIZI RENKTE BELİRTTİM )
222.png

Admin > Görünüm ve Diller > Tema Özellikleri > Resimli Öne Çıkan Konular

Sonrasında "Header" alanı ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Header Rengini ayarlarım Fakat Yazı Rengini Nasıl Değiştirebilirim Ayrı olarak Öne çıkarılan konuların kutucuklarını nasıl bütütebilirim

Kutucukları büyütmek için öne çıkan konuların sayısını azaltabilirsiniz. Yazı rengini nereden değiştirdiğimi hatırlamıyorum ben de başkasına yaptırmıştım bu kısmı.

Ustadlarım Aşağıdaki Resimde belirttiğim gibi Kutu içeriğindeki yazı mouse Üzerinde değilken Siyah Mouse ile üstüne geldiğimde beyaz oluyor. bunu nasıl düzeltebilirim ?

mouse ile üstüne geldiğimdede sabit durması için ne yapmam lazım ? sadece siyah durmasını istiyorum

23454235.png

Header metin rengi için şu kodu kullanın;
HTML:
.XGT-OneCikan-govde .XGT-OneCikan-Header a 
{
    color:#000;
}

Şu kodu kullanın;
Kod:
.featuredWidget p
{
    color: Red;
}

benim de bir sorum var eTiKeT™ eTiKeT™

Özet kısmını nasıl kapatırız Sadece konu başlığı görünsün. Ama dikey alan da daralsın

1585939567803.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.