Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Open Graph Eklentisi

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Open Graph Eklentisi 1.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XenGenTr] Open Graph Eklentisi - [XenGenTr] Open Graph eklentisi sosyal medya paylaşımlarında konu resmini otomatik gösterin.

Merhaba, [XenGenTr] Open Graph Eklentisi ile sosyal medya paylaşımlarınızda konuya, kaynağa veya ürünlerinize ait ilk resmi otomatik olarak aldırabilirsiniz. Eğer resim yok ise varsayılan olarak atadığınız bir resmi gösterebilirsiniz. Twitter bazı durumlarda resmi gösteriyor, bazı durumlarda göstermiyor kendi algoritması ile alakalı bir durum sanırım. Ama diğer sosyal ağlarda bir sıkıntı göremedim.

Manuel kurulum

İndirmiş olduğunuz XenGenTr-OpenGraph-1.0.4.zip...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Eline sağlık, kullanışlı bir eklenti.. Twitter da birkaç defa denemek gerekiyor

Ellerinize sağlık facebook için sorunsuz çalışıyor. Twitter için birkaç kez yükletince sorunsuz şekilde ilk fotoyu çekiyor onun dışında default olanı alıyor. Birde resources eklentisinde malesef meta hataları verdiriyor bilginiz olsun.

Screenshot_20221027-081230_Facebook.png

Facebook üzerinden paylaşım yaptığım zaman durum bu şekilde hocam neden görünmüyor resim

Kontrol ettiğimde eklentinin sorunsuz çalıştığını söyleyebilirim. Buraya eklemiş olduğunuz resimlerde herhangi bağlantıda göremedim. İlk konusunda bir resim olan konu linkini facebook üzerinden paylaşıp ekran görüntüsü atar mısınız?

Kontrol ettiğimde eklentinin sorunsuz çalıştığını söyleyebilirim. Buraya eklemiş olduğunuz resimlerde herhangi bağlantıda göremedim. İlk konusunda bir resim olab konu linkini facebook üzerinden paylaşıp ekran görüntüsü atar mısınız?
Benimde aynı sanırım bütün tikleri aktif etmeme rağmen gözükmüyor.

Örnek Link: https://mmops.org/konu/netflix-yeni-mobil-oyunlar-uzerinde-calisiyor.397/

Benimde aynı sanırım bütün tikleri aktif etmeme rağmen gözükmüyor.

Örnek Link: Application - Netflix, Yeni Mobil Oyunlar Üzerinde Çalışıyor.

Değil tüm tikleri aktif etmek, üstüne hatim indirsen yine getirmez.
Resimleri ben göremiyorum ki facebook görsün :D

fxgt.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.