Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? [XenGenTr] İstatistik Başlık Kaydırma

Tanner

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba eTiKeT™ eTiKeT™ yeni tasarımımda senin şu istatistik eklentine bir kaç ayar yapıyorum tasarıma görsellik açısından, şimdiki sorum biraz saçma gelebilir, diyeceksin ki bu kadar işlemi yapmışsın ama bi tek bunu mu yapamadın diye? evet fakat kafam şuan gidik durumda, şu resimde gördüğün kısmı azacık sağa nasıl kaydırabilirim ? kaç deneme yaptım ama yerinden kıpırdamıyor bile Screenshot
Bu arada sen daha yeni sürümü yayınlamadan ben görsellik açısından baya benzettim, eline sağlık :D

Ekelnti kurulu olarak elimde yok şu an sitenizin bağlantıosını eklerseniz eger yok gösterebilirim. Tavsiyem ise hiç uğraşmayın güncelleme geldiğinde her şey çöpe gidecek sonuçta. Sitem tamami ile değişti artık.

eTiKeT™ eTiKeT™, peki bide yeniden extra.less kodlarına saydam biçimleri kodlamam gerekecek deme?
Usta tahmini kaç zamana gelir yeni sistem?

eTiKeT™ eTiKeT™, peki bide yeniden extra.less kodlarına saydam biçimleri kodlamam gerekecek deme?
Usta tahmini kaç zamana gelir yeni sistem?
Buna sizin kullandığınız sürümde ihityacınız yok,tema özelikleri alanında sistemin görsel değişimlerini yaparak transparan yapabilirsiniz. Bu yeni sürümde de aynı olacak. Yani boşa uğraşmışsınız ne yazık ki.

eTiKeT™ eTiKeT™, yok usta boşa değil, ben farklı bir sistem topluyorum, şöyle ki şimdi stil özelliklerine particlesi aç kapat seceneği eklemişim, şimdi tasarımda particlesi aktif edince şu mavili ve örümcekli alanı otomatik istatistik transparent oluyor, deaktif edince ise orjinal haline geri dönüyor, tek tıkla, bide istatistiğin renk kodlarıyla oynanmıyor yani.

Yani particles özelliğiyle istatistik görsel özelliği birleştirmişim, tek tıkla açtın mı istatistik saydam olur, kapattın mı tasarım orjinal default haline geri gelir ve istatistikte default halini alıyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.