[XenGenTr] Forum Statistics - English language patch

[XenGenTr] Forum Statistics - English language patch 1.0.1

indirmek için izniniz yok

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr

levi45

Aktif kullanıcı
xF 1 kullanıcı
eklenti ve yama icin tesekkurler . ilk once eklentiyi kurdum, sonra bu yamayi dil bolumunden kurdum . Ama dil degismedi baska yapmam gereken bir islem varmi nedir ?

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
eklenti ve yama icin tesekkurler . ilk once eklentiyi kurdum, sonra bu yamayi dil bolumunden kurdum . Ama dil degismedi baska yapmam gereken bir islem varmi nedir ?
Yamayı ingilizce dilinin üzerine yükleyecekisiniz.Bunun dışında forum dili ingizilizce seçildiginde eklentide ingilizce olacaktır. Başka ayar v.s yok bu işlemin...

netr0n

XenGenTr
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Yanlış olmasın eklenti zaten ilk kurulduğunda Türkçe olarak kurulur. Biz İngilizce olan forumların eklentiyi İngilizceye çevirmesi için bu yamayı yayınladık.

levi45

Aktif kullanıcı
xF 1 kullanıcı
cevabiniz icin tesekkurler @eTiKeT™ ve @netr0n ustalarim.
@eTiKeT™ ustam dil yamasini direk yuklemistim onu silip tekrar ingilizce dilinin ustune yuklsedim dil ingilizce secili olmasina ragmen eklenti halen turkce.
@netr0n ustam yanlislikyok dilini ingilizce yapmak istiyorum site ingilizce .

6091

levi45

Aktif kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Tamam simdi gorunen bolumu [XenGenTr] Forum statistics seceneklerin den degistim tekrar ilginize tesekkurler

codeless

Yeni kullanıcı
xF 1 kullanıcı
appreciate your efforts admins can you please guide me step by step

1- I downloaded and installed module
2- i imported English language patch but still module in turkish language

can you please guide how patch actully works