Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
eTiKeT™ eTiKeT™ abi. update yaparken yeni dosyaları üzerine yazmamız yeterli olur mu?

Arkadaşlar size zahmet biriniz sıfırında kurarmısınız eklentiyi mümkünse H HayvanSever arkadaşımınız sorunu cevaplayalım böylelikle.

Yine olmadı, yüklenirken yine yarıda 403 hatası verdi. Başka bir tarayıcıdan araçlardan yeniden yapılandıra geldim. Orada yarıda kalan eklentiyi devam ettir gibi çıkan uyarıya tıkladım, yine olmadı, ekteki resimdeki gibi oldu.

Bu güncellemenin sizin sorununuz ile alakası yok ne yazık ki,olası bir geliştirme güncellemesidir bu. Sizin sorununuz bence tamami ile sunucunuz ile alakalı ve tavsiyem siz bu ve yaşadığınız diğer sorunların çözüdümü için hosting firmanız ile görüşün yada değiştirin derim ben...

Arkadaşlar size zahmet biriniz sıfırında kurarmısınız eklentiyi mümkünse H HayvanSever arkadaşımınız sorunu cevaplayalım böylelikle.

Bu güncellemenin sizin sorununuz ile alakası yok ne yazık ki,olası bir geliştirme güncellemesidir bu. Sizin sorununuz bence tamami ile sunucunuz ile alakalı ve tavsiyem siz bu ve yaşadığınız diğer sorunların çözüdümü için hosting firmanız ile görüşün yada değiştirin derim ben...
sıfırdan localde kurulum yaptım sorunsuzdur

Teşekkürler arkadaşlar böylelikle eklenti ile alakalı bir sorun olduğunuz hepimiz anlamış olduk sanırım :)...

Etiket, eklenti sorunlu demiyorum. Çok güzel çalışmaların var, minnettarım. Az önce tekrar indirip kurdum, yine 403 verdi. Yeniden yapılandır kısmına gelip tekrar devam et dedim, kurulum tamamlandı. Şu an tıkır çalışıyor. Resimler ekte. Yalnız şu durum var. Eklentiyi yüklediğim halde neden eklentiler sayfasında yüklü değilmiş gibi gözüküyor? Sunucuyla görüştüm, bir sıkıntı yok. İste, panel girişine verim. Bir göz gezdir.

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    172 KB · Görüntüleme: 6
  • 2.jpg
    2.jpg
    83.4 KB · Görüntüleme: 6
  • 3.jpg
    3.jpg
    43.5 KB · Görüntüleme: 6
  • 4.jpg
    4.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 6
sunucunuzla alakalı yada cerezlerden kaynaklı

Çerezlerle olabilir, yalnız sıfır tarayıcıda bile denedim. İnanın ki piyasada tek ve ücretsiz en iyi eklenti. İstemesem bu kadar zorlamam.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.