Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Böyle bir hata alıyorum sebebi nedir şuan w*r*z kullanıyorum öğrenmek amacıyla ondan dolayı olabilir mi?
adığım hata
Screenshot

Arkadaşlar geçerli kullanılabilir xf sürümü için bir güncelleme yapacagım. Tahmini 2.1.0 olabilir min.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Arkadaşlar geçerli kullanılabilir xf sürümü için bir güncelleme yapacagım. Tahmini 2.1.0 olabilir min.

2.1.0 ve sonrası ıcın olursa çok memnun kalırız 2.1.5 oncesı grubu olarak sabahtan beri eklentiyi kullanan arkadasları ızlıyoruz :D acı verıcı bı durum buna ınanın :))) tskler.

Açıkcası ben bizim kullanıcılarımız eski versiyonlarda kalacağını pek sanmıyordum. Bu yüzden en verimli sürümler ile sınırladım sürümü. Ama sizi bu eklentiden mahrum etmeyeceğim merak etmeyin. Gerekli düzenlemeri yapıp güncellerim en kısa zamanda.

eTiKeT™ eTiKeT™, ben her zaman sor sürümden yanayım şuan 2.1.7 bende ama evet arkadaşların da işine yarayacağı bir sistem olursa daha güzel olur, sonucta herkes güncelleye bilmiyir sistenini fiyat pahalı, emeğine sağlık.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.