Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3 Düzenleme Yardım.!

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

faramis

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba sorumda geçen yerleri 1,2,3 olarak numaralandırdım.
Öncelikle Son Yazan kullanıcılar listesini hizaladım
ve menü başlıklarını hizaladım
sırada ise 1 numara olarak işaretlediğim alandaki kullanıcı isimlerini kendim elle yaptım ancak 2 numaralı kısımdaki kullanıcı isimleri ise site ayarlarından çekiyor. 3 numara olarak işaretlediğim yeride kendim yaptım bunu ben hepsi için 2 numaradaki kullanıcılar gibi nasıl kullanabilirim. şimdiden teşekkürler. iyi forumlar herkese
1609611027676.png

Hocam 3 kere okudum tam anlayamadım :)

3 numara olan alanın stili mi 2 numara olsun istiyorsunuz? (renk, biçim vs) ?
hocam konu çok basit 2.numaralı olan kısımın kullanıdı adı şekillerini ben kullanıcı grublarında biçimlendirdiğim şelikde çekiyor örnek 2.kısımda olan yeşil isimler kayıtlı üye mavi olan kurumsal üye kırmızı olan ise admin 1 ve 3 de ise kullanıcı adlarını burdaki yazı stilim gibi gösteriyordu bende 1 ve 3 olan alandarın rengini 2 ye göre uyarladım bu seferde kurumsal uye admin kayıtlı uye gibi ayrım olmuyor malesef ben ne belirlediysem herkes için o gozukuyor

yani 1 ve 3 de hepsi yeşil ama tıkladıgında kurumsal uye ise pm si mavi gozukuyor sacma birşey oluyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.