Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? [XenGenTr] Forum ikonlari 2.0.3 Hata Alıyorum

dnforo

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
2.2.6 sürümünü bulamadığım için 2.0.3 yükledim ve kurulumunu yaptım eklentiyi ekleyip yüklemeye çalışınca şöyle bir hata aldım ;

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Error: Class '\ForumIkonlari\Setup' not found in src/XF/AddOn/AddOn.php at line 444
  1. XF\AddOn\AddOn->checkRequirements() in src/XF/Admin/Controller/AddOn.php at line 790
  2. XF\Admin\Controller\AddOn->getAddOnWarningsAndErrors() in src/XF/Admin/Controller/AddOn.php at line 384
  3. XF\Admin\Controller\AddOn->actionInstall() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 350
  4. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 261
  5. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 113
  6. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 55
  7. XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2344
  8. XF\App->run() in src/XF.php at line 512
  9. XF::runApp() in admin.php at line 13
yardım ederseniz mutlu olurum

şimdiden teşekkür ederim

Nasıl yapılır ? [XenGenTr] Forum ikonlari 2.0.3 Hata Alıyorum

ForumIkonlari Eklentinin setup dosyasının bulunadığını belirtiyor. Eklentileri yanlış yada eksik yüklüyor olabilirsiniz.

Şu anlatıma bir göz atınız;

ForumIkonlari Eklentinin setup dosyasının bulunadığını belirtiyor. Eklentileri yanlış yada eksik yüklüyor olabilirsiniz.

Çözüm

bunu kullanıyorum denedim ama olmadı

2.2.12 sürümü

Onu kullandığınızı biliyorum ve yükleme ile ilgili bir hata yaptığınızı düşündüğüm için eklenti yüklemenin nasıl yapılacağını anlatan bir kaynak bıraktım size yukarıda.

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.