Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru XenGenTr Büyük bayram indirimi!

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Merhaba, mevcut müşterilerin sanıyorum zaten %20 indirim hk. vardı. onlar nasıl olacak?
Arkadaşlar eski müşteriler için olan indirim hakkı %10 indirim hakkı kısıtlı ürünler ile sınırlı ve bu indirim için geçersizdir.

akaynar

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
uzmanwebmaster.com
özel kurulum dediğiniz tam olarak resimde görüldüğü gibimidir acaba tcaret konular ve genel konular alanları temada sanırım 2 renk seçeneği var beya koyu ve beyaz önek ve posbit kısaca resimde gördüğümüz herşey içerisinde mi acaba kurulum V8.8 baktım gerçekten beğendiğim tema

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Web sitesi
xenforo.gen.tr
İndirimi nasıl kullanacağız acaba yeni görüntüledim almak istediğim 2 ürün mevcut.
DM ile bilgi verilmiştir.
özel kurulum dediğiniz tam olarak resimde görüldüğü gibimidir acaba tcaret konular ve genel konular alanları temada sanırım 2 renk seçeneği var beya koyu ve beyaz önek ve posbit kısaca resimde gördüğümüz herşey içerisinde mi acaba kurulum V8.8 baktım gerçekten beğendiğim tema

Mesela PLUS eklentisi için özel gereksinimler var, tema ise burada gördüğünüz gibi bazı eklentiler hariç. Mesela PLUS ve Ürünler sayfası temalara entegre değildir. Onlar farklı ürünlerdir.

Son düzenleme:

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap