Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xengentr Adsense Reklam Boyutlarınızın Rastgele Görünmesi

Artık hotelmi,hostesmi ne dersen :D :D biraz ayar çektim bakalım ne olacak.

• Gül
Tepkiler: Sis
Ücretli üyelik açın reklam olmasın..Bu sitenin suncu giderlerini çok iyi bilirim. XenForo gibi 20 yıldır göremediğim bir yazılım için tüm paçaları sıvarım.
Türkiye'nin gerçek bir destek sitesi oluşumunda adım olarak bu siteyi tek geçerim. Ama buda güç meselesi..
Siteye destek olunmalı ki bize faydalı olsun..
Premium gibi ücretli (isteğe bağlı) sisteme geçilmesi bence yerindedir..
Şu an itibarıyla bu siteden başka destek veren adam gibi site göremedim..Ve bu destek karşılısız kalmamalı. Olursa ilk üye ben olurum..
Ayrıca reklamlara da arada bir tıklayıverin nolcek. Bize destek verenlerin masrafları çıksın..Taş attık da kolumuz mu yoruldu.. :)

Ben asla es geçmem reklamları arada birtıklama çorbada tuzumuz olsun netron etiket musapekel sevdiğim kardeşlerim ve abilerimiz uğur ve mehmet abimiz

Arkadaşlar yav sizin gibi sevenlerimiz,yol arkadaşları kazanmak için biz çok çaba sarf ettik.
ve meyvelerinide her kulvarda topluyoruz çok şükür. Bizde insanız hatalarımız,yanlışmalarımız,sınırlarımız illahaki vardır. Ama sizin bu forum için bizim için düşünceleriniz inan bizim için her şeyden önemli. Vip üyelik gibi bir durum bu forum için hiç düşünmedik düşünmüyoruz çünkü ücretli yaptığımız işler forumun her türlü giderini karşılıyor. O zaman neden kullanıcılardan para isteyelim ki ticaret yapmıyoruz çünkü burda.
reklamları dahada kıstım,sanırım faydası oldu. Reklamın amacıda aslında para kazanmak değil ads bu site için ne kadar para bırakır ki günlük belki 1 tl ? sitenin hiti zaten ortada sınırlı kullanıcı sayısı var çünkü.

Arkadaşlar yav sizin gibi sevenlerimiz,yol arkadaşları kazanmak için biz çok çaba sarf ettik.
ve meyvelerinide her kulvarda topluyoruz çok şükür. Bizde insanız hatalarımız,yanlışmalarımız,sınırlarımız illahaki vardır. Ama sizin bu forum için bizim için düşünceleriniz inan bizim için her şeyden önemli. Vip üyelik gibi bir durum bu forum için hiç düşünmedik düşünmüyoruz çünkü ücretli yaptığımız işler forumun her türlü giderini karşılıyor. O zaman neden kullanıcılardan para isteyelim ki ticaret yapmıyoruz çünkü burda.
reklamları dahada kıstım,sanırım faydası oldu. Reklamın amacıda aslında para kazanmak değil ads bu site için ne kadar para bırakır ki günlük belki 1 tl ? sitenin hiti zaten ortada sınırlı kullanıcı sayısı var çünkü.

Çok şükür yeni temanın tadını çıkarmaya başladık :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.