Xengentr Adsense Reklam Boyutlarınızın Rastgele Görünmesi

deadpool

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
@netr0n - @eTiKeT™ hocalarım adsense reklam boyutları son güncellemeden sonra artık manuel şekilde ayarlanması gerekiyor.

Konu içlerindeki tuaf çıkan adsense reklam boyutlarında bi ayarlama yapmanız şart açıkcası. İlgi alakanız için şimdiden teşekkürler.

hataaa.png

Halis

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Abartmakla bırakmadı kardeşim nerde boşluk orda reklam

yilmaz

Aktif kullanıcı
XGT 2 kullanıcı
Kod:
.p-body-main {
    /* display: table; */
    table-layout: fixed;
    width: 100%;
    margin-bottom: auto;
    min-height: 1px;
}
Sıkıntıyı bu display: table yapıyor

imfa

Sabit kullanıcı
XGT 2 kullanıcı
Otomatik reklam kullanıyorsanız önizleme ile nerde çıksın çıkmasın ayarlanıyor. Bide bir zahmet reklam sayısını kısın. Daha az reklamın daha çok getirisi olur en yüksek bütçeli reklamları çıkarıyor adsense.

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Bir kaç güne kadar citt bir sorunumuz yoktu açıkcası. Yeni bir gelişme mi ne oldu bilmiyorum anlamadım. Yani sayfa başına 3 reklam falan geçti ads kafayı yedi :D
Birde reklam gösterimi zaten 4/1 oranında 4/4 yapsam forum göremeyeceğiz demekki. Ancak göyle devam eder ise elle eklemek zorunda kalıcaz ne yazık ki...

deadpool

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Bir kaç güne kadar citt bir sorunumuz yoktu açıkcası. Yeni bir gelişme mi ne oldu bilmiyorum anlamadım. Yani sayfa başına 3 reklam falan geçti ads kafayı yedi :D
Birde reklam gösterimi zaten 4/1 oranında 4/4 yapsam forum göremeyeceğiz demekki. Ancak göyle devam eder ise elle eklemek zorunda kalıcaz ne yazık ki...
Hocam zaten yeni güncelleme de adsense'nin mantığı o :) Artık kullanıcı sitesindeki temaya göre boyut seçerek ekleme yapıcak :)

Google ads alanı