Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü ****** Xenforolar Tehlikesi ve Sonucu Nelerdir ?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

AxilTRN

Kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar şuan gündemimizde birsürü n*ll*d Xenforo var bunlardan 1ini kullansak cezası vb varmıdır ?

eTiKeT™ eTiKeT™

Şu ana kadar gördüğüm,duyduğum en geçerli yaptırım datacenter ulaşılır ve forumum yayını lisans alınana kadar durdurulur. Bunun dışında bir yaptırım ben duymadım açıkcası. Ama bu dahası olamayacağı anlamınada gelmiyor tabiki.

Şu ana kadar gördüğüm,duyduğum en geçerli yaptırım datacenter ulaşılır ve forumum yayını lisans alınana kadar durdurulur. Bunun dışında bir yaptırım ben duymadım açıkcası. Ama bu dahası olamayacağı anlamınada gelmiyor tabiki.
Torpil Geçme gibi bir imkanınız yokmu :D alıcak durum yok

Torpil Geçme gibi bir imkanınız yokmu :D alıcak durum yok
Buna bizim müdehale etmek gibi bir imakanımız yok. Tamami ile xenforo .com elinde. Bizim ise onlar ile hiç bir bağımız yok biz sadece gönüllü Türkiye destek forumuyuz. Onlara kalsa buna bile izn vermiyorlar aslında sadece göz yumuyorlar diyelim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.