Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XenForoGen.Tr Style Tema

XF 2.1 Style XenForoGen.Tr Style Tema 2.3

Bu TEMA XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
PAGE_CONTAINER şablonunu açtıgınızda 125 ci satırdan 128 ci satıra kadar düzenlemeniz gerek
abi bu temayı düzenleyip bana atarmısın :D kendi editlemediğim şeylere sahiplenemiyorum :D logo yerini halledip bana xml atarsan sana dua ederim... hemde paralı pullu bak ciddi diyom zengin olursun :D sadfasfas bekliyorum bak ben anlamadım o dalgadan :p tema sahibide girmediğine göre bi güzellik yap.. pagede var bişilerde eriniyom ya

gerçi halletim.. svg eklentisi olunca logo sorun çıkarmıyormuş :D

baya düzenledim kullanıyorum...exralesten bir çok kod sildim.. ayrı kategori başlıkları içinde ayrı ayrı id girilmesi gerekiyor.. bu tema kesinlikle işi anlayanlar tarafından indirilip kurulmalı... düz kullanıcılara çok sorun çıkaracak bir tema.. renklendirme olarak kaldı.. ama kullanıyorum teşekkür ederim emeğinize sağlık yinede..

anasını ağlattım.. kareyide yemiyordu..

page' şablon bir yeri..
birde exraless'de bazı kodlar var .. direk çakışma yapıyor.. less'deki kategorileri ayrı ayrı renklendirme id'leri indiren kişilere uymazdı zaten onlarıda değiştirdirdim..
aynı zamanda logonun linki less şablonunda'da var logonun bir uzantısıda page şablonunda..

tema sahibi bana kızmasın ama temayı onun logosuyla kullanamazdım herhalde.. kendime göre ayarladım kullanıyorumda... renklendirme tema olmuş ama zevk meselesi güzel renk yapmış emeğine sağlık Aydar Aydar

pageyı duzenleyıp sıte ısmını yazaaydın daha atraksıyon olurdu demedı deme

iyi günler hocam dosyayı indir dedim fakat bir tepki vermedi. tekrar indire bastığımda ise 24 saate sadece 1 kere indiriebilirsiniz uyarısı verdi bir moderatör arkadaş pm ile indirme linki iletirse sevinirim iyi günler

selamlar hocam, ben temayı kurdum fakat forum başlıkları xenforonun default görünümde yani ekran görüntüsündeki gibi değil, ne yapabilirim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.